"İnanmak" fiilinin ne kadar değerli olduğunun farkında mısınız?

Toplumların geneline yayılmış olan alışkanlıklar hep kısa vadeli güven-yarar temeline dayalıdır;fakat vade dolduğunda güvenli ve yararlı diye bilinen şeyler ise en çok güven sarsan ve zarar veren şeyler olmuştur.Çünkü bu kavramlar görecelidir,yani kişiden kişiye ve topluma göre değişir. Pekala şimdi size bir sır vereceğim;ihtiyacınız olan tek şey inanç, doğru cevap sadece potansiyelinizde saklı,onu nasıl mı ortaya çıkaracaksınız? Sihirli kelimeleri söylemeniz gerekiyor,sahne sizin..

link

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ayy ne güzel olmuş bu yazı valla bu sitede gerçekten çok kaliteli insanlar var :))) bence de herşey düşünce gücüyle alakalı evet,ben secret diye bir kitap okumuştum geçen sene çok etkilemişti beni sınavlarıma çalışmama da çok yardım etti hala okurum arada :)))

0|2
    0|0
    • rica ederim, elbette toplumda bir takım konularda uyanış var insanlar hayatlarının nereye ve nasıl sürüklendiğini bilmek ve işlerin başına geçmek,kontrolü ele almak istiyor bu gayet doğal,tebrik ederim sizi ..

• teşekkür ederim bu arada siteniz de çok güzelmiş ya tam benlik,ay çok sevindim =)

• bursada yasamıyoruzkııııı o.O

0|1
    0|0
    • bu sorun değil,her zaman takip edebilirsiniz yazılarımı ve burada da düşündüklerinizi ihtiyaçlarınızı amaçladıklarınızı ve daha daha ne isterseniz yazabilirsiniz,konuşma zamanı..

• benım durumum vahım ya :D

• kendinizden bahsedin biraz,neden böyle düşünüyorsunuz?

• ne bu bir tür reklammı pöffff

1|0
    1|2
    • elbette değil bu bir fırsat, görmek isteyen için.

• dicipline; ne alaka,iyi yapılan birşeye niye böyle tepki verirsiniz anlamıyorum,aslında bu senin suçun değil yetiştirilme tarzınla alakalı ama hala bir şansın varken bunu değerlendir derim ve saygılı ol lütfen

• Hayal kırıklığına inanırım ördişim.

0|1
    1|2
    • "kendinize" yapacağınız maddi olmayan herhangi bir yatırımda asla hayal kırıklığına uğramazsınız ..

• böyle olayların da genelgeçerliğine inanmıyorum. hadi beni aşka inandır.

0|0
    1|2
    • aşk özünüzde olan ve tek başına yaşadığınız birşeydir bu yüzden koşulsuz sevgi ve inanç her zaman sahibine döner, size ortak olmadi diye herhangi birşeyi suçlamak sadece zaman kaybı olur..

• çok sıkıcısın.

• hmm o zaman seni neşelendirmek lazım, tam konuya göre bir film :) link izle bakalım

• farkında değilim.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• çok haklısın, çoğu zaman önümüzde duran fırsatları kaçırıyoruz hep önyargılar işte..daha iyi bir geleceğe sahip olmak herkesin hayalidir bence

1|1
    0|0
    • Hayatta herkesin karşısına zaman zaman fırsatlar çıkar, savaşçının sıradan insandan farkı; duyularını açıp bu fırsatı beklemesidir.Böylelikle bir santimetreküplük bir fırsat bile çıktığı anda bunu farkeder ve alır.

• anlatmak istediğim işte tam olarak bu,sanırım siz profesyonelsiniz gerçekten nasıl konuşacağınızı iyi biliyorsunuz :)) ben hep bir çıkış yolu aramışımdır,kendimi geliştirmek için elimden geleni yaptım fakat diğer insanların söylediğine çok fazla kafamı takıyorum,bununla ilgili ne önerirsiniz?

• Fırsatın maskesi vardır,kendisini saklar; bunu yakalamanın çeşitli yolları var öncelikle kendinizle ilgili önyargılardan sıyrılmaya çalışmanız takdire değer; fakat yeterli değil diğer insanlar hep konuşacaktır.Asıl mesele hedefe odaklanmanız ve kulaklarınızı tıkamanızdır,gerisini bu düzen halledecektir,sadece inanmanız önemli, yapmak istediğiniz ne olursa olsun yeteri kadar saf inanç her kapıyı açacaktır..

• inanmak saçmalık görünen köy kılavuz istemez

0|0
    0|1
Yükleniyor...