NASIL ZAYIFLAYABILIRIM?

1 hafta boyunca sabah ogle aksam yogurt+pulbiber+limon yesem zayiflayabilir miyim yardimci olur musunuz 167 68 filan boyum kilomda 62

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• E çok değil kilon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabiki de beslenmene dikkat etmelisin yağlı yiyecekler asitli içecekler vs ancak beslenme konusunda burdan yardım edemem diyetisyene görürsen çok daha sağlıklı olur.. onun dışında kilonu gayet iyi bu yüzden sana kardiyo yapmanı tavsiye ediyorum.. mezurayla ölçülerini not almanı unutma.. şimdide kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Zayıflamazsın böyle sadece

0|0
    0|0
  • Diyet spor

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Çok Basit. Ekmek Hamur işini Kes. Abur cubur yeme. detayı var ama kısacası böyle

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap açık havada en az yarım saat

0|0
    0|0
  • seks ile

0|0
    0|0
  • Naptin kizim iishal sonrada basur olursun. Un seker tuzu kes ve antreman yap

0|0
    0|0
  • şekeri hayatından çıkar spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• daima pulbiber yeme hemoroid olur yüzünde sivilceler artar pancar gibi olursuz toz zerdeçal dene bide yoğurt light olmalı

0|0
    0|0
  • 4 5 kilo versen zayıflarsın. dediklerini yaparsan zayıflarsın. ben 1.69 57 yim. 61 ten 57 yen düştüm

0|0
    0|0
    • Benimde sinav zamanim o yuzden aldim 57 ydim ama simdi cok kotu hissediyorum kilo takintim var cunku

• hadi ya verirsin umarım. dert etmer. sınav geçince rahatça verirsin canım

• Hayir sakin miden delinir ve gercek anlamada sagliksiz kilo verirsin bu demek oluyoki kaslarindanda gider ve vucunda catlaklar olusut demem o ki proteinsiz bir diyete cok karsiyim uzun sure yapmis biri olarak sonuclari biliyorum

0|0
    0|0
  • İyisin bence zayıflama.

0|0
    0|0
  • 1 haftalık işmi sanıyorsun 4 ay en fazla. iradee

0|0
    0|0
  • zayıflamayı bırak bunlarla yaşanır mı ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...