Kızların yanımda olmasının tek sebebi...

Etrafım kızlarla dolu aslında çokta yakışıklı bir tip değilim ama bu kadar kızın yanımda olmasının tek sebebi çevrem ve param veya gitar çalıyorum diye. O zaman neden kızlar erkekler odun diye kendini yırtıyor gerçek aşkın tipte olmadığını söylüyorlar ama neden insanlarla tipleri için çıkıyorlar ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tipe değil iç güzelliğe bakarım yalanına inanan bir hemcinsim varsa ona burdan kocaman bir alkış.

0|0
    0|0
    • Aynen varsa ona benden'de bir alkış ama bak benim şöle bir huyum var kız güzel olmak zorunda değil tatlı olsun yeter sarışın olsun tatlı olsun güzel olmasada olur :D

• Sarışın ve tatlıysa o zaten güzeldir :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• tuhaf varlıklar bu kızlarbeb dahil

0|0
    0|0
  • halbüki tipsizsin. ayrıca çevrende kız olması illa senle çıkmak için olduğunu nerden biliyosun?

0|0
    0|0
    • Bilmem yani bir kız evime gelmek ister benle gezmek ister sahilde el ele gezmek ister anlarım ama hepsi mi :)

• Çıkmış olmak için, sevgilim var diyebilmek için.

Gerçekten birini sevmiş olunmuyor öyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gençliklerini yakışıklı odunlarla geçirirler, kartlaşıncada aşk tipte değilki canım deyip bir keriz bulurlar. Yapacak bişe yok erkeklerde güzelliğe bakıyor. işin %70 şi dış görünüş.

0|0
    0|0
  • popülerlik için, çıkmış olmak için. Kendini üst seviyede hissetmek için, sevdiğinden değil yani.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle lisede okul değiştirdim ilk günü okulun sarışın bir kızıyla çıkmaya başladım

Yükleniyor...