Hangi şarkıcının canlı performansı daha kötü ?

İki videonun da ortalarını açıp 1 dk falan dinlemeniz yeterli:)

Katy Perry:

link

Taylor Swift:

link

• Katy Perry
    38% (3)100% (1)44% (4)Oy Ver
  • Taylor Swift
    62% (5)0% (0)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• taylor cok guzel degil

0|0
    0|0
    • İkisi de iyi değil zaten :) Taylor'unkinde en büyük sorun ses çıkmıyor, arkaplan sesler çok baskın. Katy perry'nin ise sesi iyi değil, güzel gelmiyor kulağa.

Kızlar Ne Diyor 8

• Katy Perry'nin canlı performansındaki sesi.. Hayal kırıklığı.. Bir konsere gittiğimde görmek ve duymak istediklerimi birleştiren tek şarkıcı: link

0|0
    0|0
    • Onun da bence sesi güzel, ama şarkıları o kadar güzel değil :)

• taylor swift

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Katy Perry nin sesi çok güzel ve güçlü bir sesi var

0|0
    0|0
  • Taylor Swift

0|0
    0|0
  • bunlar sanatçı mı mk iğrençler

0|0
    0|0
    • Seslerinden ziyade söyledikleri şarkı türü ile alakalı. Pop müzik yapınca canlı performans yapmak zorlaşıyor, çünkü çok fazla ses falan kullanılması gerkeiyor, arka plan sesleri öne geçebiliyor falan bunların hepsine dikkat etmek gerekiyor.

• Kesinlikle Taylor Swift

0|0
    0|0
  • Katy Perry'nin en berbat şarkısı bu bence zaten, performansı da rezalet.Yalnızca bu performanslara göre değerlendirirsek Taylor daha iyi.Ama link mesela bu performansı ile Taylor yarışamaz bile.

0|0
    1|0
    • En son şarkı olduğu için bunu seçtim, yalnız o attığın video da dahil bence Katy Perry canlı hiç bir zaman yeterince iyi değil sesi; o videodaki genel şov çok iyi olduğu için iyi görünüyor ama ses gene iyi değil maalesef :)

• Taylor'a kıyasladım sadece.Katy sesi normalde de çok muazzam olan birisi değil zaten.Benim favorim her zaman Riri :) link

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...