Onların huzurunu nasıl kaçırabilirim?

Arkadaşlar ben ünivrsite 1çsınıfım yurtta kalıyorum ve oda arkadaşlarım beni odadan göndermeye çalışıp 2 kişi kalmaya çalışıyolar tabi bende buna izin vermicem inat ettim benden önce bir kişiyi yolladılar onlara inat huzurum kaçsada orda kalıcam bende onların huzurunu kaçırmak istiyorum sizce ne gibi yöntemler öenerirsinz yemeklerine müsil katıcak kadar fenayım sınırımız bu olsun bunlar gibi şeyler farklı fikirler almak için yazıyorum umarım yardımcı olursunz şimdiden ççok teşekkür ederim bide mesela yüksek sesle müzik dinlemek şampuanlarına deterjan katmak gibi o derece düşünüyorum rahatsız olabilcekleri bıcabilcekleri her şey hadi arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederiiimmm

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• böyle saçmalıklara gerek yok bence. istenmediğin yerde durma.

0|0
    0|0
    • zaten illallah ettrim defolup gidicem ama önce bişeler yappmam lazım teşekkürler

• yok ya boş değilde dediğim gibi kızlar daha cazgır işte bu konuda ama sağolsunlar hiç biri cevap vermedi neyse sağolasın

• sende sağol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bak bu tür durummalrda her zaman 3 ncü kişi gider. huzurunu bozma ne kadar çabuk gidersen o kadar çabuk huzura kavuşursun.

0|0
    0|0
  • huzurunu kacırırısan senınde kacar

0|0
    0|0
  • yataklarına kaşıntı tozu at.

ayakkabılarının 2 çiftini birbirine bağla :D

0|0
    0|0
  • şampuanlarına tüy dökücü krem kat.

0|0
    0|0