Kapat

Dambil ile ilgili bir soru?

Dambil alacagim ilk basta 2 kiloluk alicam çiftini 20 TL te buldum her ay arttırmak gerekiyormus sonra 3 kiloluk mu alicam
Bide setler var ama onların az kilolugu var mi takinca 2 kilo olabilecek set buladim ve kaliteli midir setler baya pahali da

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kilo için setin çubuğuna ağırlık takma, boş çubuk zaten genelde 1 ya da 2kg oluyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Set olarak al. 100 tlye flan bulabilirsin ağırlığını çıkarıp takabiliyorsun hem 2-3 kgdan 10 kiloya kadar ayarlanabiliyor.

1|0
    0|0
    • Bulduklarim en az 4,5 kilo oluyordu ve 4,5 kiloyu kaldiramiyorum

• set alırsan mantıklı. çünkü 3 lüklerden sonra 5 likler gelecek. sette hepsi var. : )

1|0
    0|0
  • Yandan eklenebilir agirliklar var demirden istediğini ekliyorsun falan onlardan al ama biraz pahali tabi

0|0
    0|0
  • az kilolu setler var döküm. onlardan al

1|0
    0|0
  • Her ay arttıracaksın diye bir şey yok sen 2 kg al önce bir alış sonra set alırsın

1|0
    0|0
  • Ayarlı dumbell al, plastik aldım pişmanım.

0|0
    0|0
  • Evde çalışacaksan dikkatli çalış sonra kasların yamuk yamuk olur. Set al

0|0
    0|0
    • Yamuk kas nasil oluyor 😂😂😂

• Düzgün kaldırman lazım sallasmasyon yaparsan yamuk olur kasların bidahada düzelmeye bilir.

• nabıcan dambılı?

0|0
    0|0
  • 3 5 7.5 10 kilo al

0|0
    0|0
  • Arttirmalilar var arastir

0|0
    0|0
  • set olarak al toplama vurunca çok daha ucuza geliyor

0|0
    0|0
    • Evet öyle de bir seferde o kadar para vermek kolay gelmiyor :D kromlar çok uçuk

• Yasadigim yerde bir tane salon var o da sörf erkeklerin gittiği body salonu önünden bile gecmemeye calisiyorum sörf spor yapmak için tayin isteyecegim 😄

• ben de duacın olurum bu konuda valla sağlık en önemlisi ama tabi akbabalara da gözetlenmeden sağlıklı olmak gerek :D bu taraflarda olsan bir kaç slaon önerirdim arkadaşlarımı vs

• Dambıl alıp ne yapacaksın. Amacın vücudunu sıkılaştırmak mı?

0|0
    0|0
    • Sus olarak vitrine koymayacagima gore 😂

• Laubali laubali cevaplar vereceğine ne yazdığımı bir okusaydın. Dambıl alma diyorum. Fiziksel ağırlığını kullan. 2 kiloyla zaten kas yapamazsın. Dambıl bölgesel hareketler için kullanılır. Zayıf bölgelerini çalışmak için kullanırsın.

• Vücudunun simetrisi bozulur. Evde bilmeden yapacağın sporun sana bir faydası olmaz. Şunuda belirteyim. Kaslanmak sadece ağırlıkla ilgili değil, ağırlık bu işin %30. Geri kalanı beslenmedir.

• öncelikle dumbell diyeceksin

0|0
    0|0
  • 10 kiloluk olanlardan al 2/kiloluk nedir.

0|0
    0|0
  • al birini de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...