Dun fner mi cok iydi trabzon mu kotuydu?

Fener kac yildir uztunluk kuramiyor fenere ve bu strese dojuyor dunki olaylara ne diosunuz cok yanlis bence

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonlular insan değildi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izlemedim ama Trabzon seyircisi olumsuz etkiler kendi takımını aynı şeyi Fenerbahçe de yaşadı geçen hafta bu tür hareketler çok ayıp yakışıksız Beşiktaşlıyım şampiyonluk maçı tahmin ediyorum G alatasaray maçında beli olacak iki takımda puan kaybedebilir bazıları Fenerbahçe nin havaya girdiğini ve puan kaybetmeyeceğini düşünüyorlar ama yanılıyorlar evet Fenerbahçe nin savunması Beşiktaş a göre bariz şekilde üstün ama yaratıcı hücum hatında Beşiktaş Fenerbahçe ye göre bariz şeklde üstün Fenerbahçe nin şampiyon olabileceğini düşünüyorum ama Beşiktaş ın alacağı sonuçlara bağlı o bakımdan tartışmasız şekilde beşiktaş bir adım önde arada puan farkı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Trabzon ligi kafasında bitirmiş

0|0
    0|0
  • fener konya maçından sonra daha derli toplu bir futbol oynamaya başladı, ts direnç göstermeye çalıştı ama oyun ve futbol açısından yeterli değildi. çabuk çözüldüler. ayrıca fenerin soğuk kanlı ve sakin oyunuda etkili oldu bu sonucun çıkmasında.

0|1
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
Yükleniyor...