Selülite çözüm?

Şu selülitlerden kırtulmak için ne yapmalıyım? Aylardır squat yapıyorum hala var.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki hala yağ oranın çok düşmemiş. sadece squatla olmaz şekeri yok denecek kadar kestin mi mesela

1|0
    0|0
    • Hayır zaten zayıfım. Kilo almaya çalıştığım dönem spora başladım. Yani yüksek kalorili şeylere fazla yöneldim ama sporu da çok yoğun yapıyorum. Kurtuluş yok herhalde.

• Genelde karbonhidrat protein ağırlıklı. Şekerle aram fazla yok.

• dediğim gibi o halde leg curl v lunge yapabilirsin ağırlıkla. onlar sıkılaştırır ve yok eder selülitlerini

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• selülit masajı yaptırın

1|0
    0|0
  • aylardır sqatla olmaz squatı nasl yapıyorsun agırlıklamı kac set baska ne hareketlerı yapıyorsun beslnemen nasl en onemlısı

1|0
    0|0
    • Günde 50 tane iki kilo dambılla, 200 tane normal. İp atlıyorum. Haftada bir bisiklet sürmeye gidiyorum vs. Kilo almak için bol kalorili şeyler yiyorum o yüzden azalmıyor herhalde ama sporu da aksatmıyorum. Biraz da mı azalmaz. :/

• hergun yapman mantıksız ve set seklınde yap 25 tekrar 4 set mesela ve tek squat yapma dumbell lungess sıde raıse veya sumo squat vs vuvudu tek harekete alıstırırsan vucut alısır ona şaşırmaz ve beslenmek cok onmlı

• Sorun etme

0|0
    0|0
  • kilo verip bir daha almamalısın, şekeri kesmelisin, spora devam etmelisin. bolbol...

0|0
    0|0
    • Şekerle çok aram yok. 165 boy 50 kiloyum. Kilo almak için çok uğraştım bir daha düşmeye niyetim yok. Böyle bile ideal kilomun altında sayılırım.

• hmmm, olmması gerek, spora devam. çikolta abur cubur yemeyi de bırak.

Kızlar Ne Diyor 1

• Squati nasil yapiyorsun kafama goremi bir hoca yardimiylami ne kadar agirlikla ve kac set ayni zamanda karbonhidrati yagi azalttinmi beslenmeni bilmeden egzersizlerinin temposunu bilmeden yorum yapmak zor kardio ve p90x programlarinida ekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...