Sizce ne tür bir ceza verilmeli?

Ben futbolun taraftarsız asla futbol olmadığını düşünenlerdenim fakat dün yaşanan olay gerçekten içler acısı. Hangi takımı tuttuğumun asla bir önemi yok futbolu seviyorsak rakip takımla seviyoruz. benim Trabzonspor'a verilmesini istediğim ceza 5 maç seyircisiz oynanması ve bundan sonraki tüm Fenerbahçe maçlarının ikinci bir karara kadar seyircisiz oynanması. Peki siz ne düşünüyorsunuz...

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• 5 maç çok az gelir. Bu adamlar artık magandaliga başladı. Bu adamlar bize silahlı saldırıda bulundu. Trabzona gelirseniz boyle olur keske hepiniz geberseydiniz diye tweetler attı. Dün sahaya atlayıp hakemi dövdüler tekme tokat. Bunlar artık çığırından çıktı. Küme düşürülmeliler.

0|1
    0|0
    • hak veriyorum fakat kişiler yüzünden kurumların ceza alması adil değil gibi

• Fenerle beraber düşürülürse kabul. Şiddeti ve o yazılanları asla tasvip etmiyorum. Ama suç salt Trabzonun mu? Kadıköyde şiddet uygulandı. Ha suçu tabiki suçla örtmemeli. Ancak bu yaşananların içinde TFF den hakemine başkanlarından seyircisine medyasından futbolcusuna kadar herkesin suçu var. İki takımında.

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolda şiddeti asla tasvip etmedim etmiyorum. En nihayetinden futbolcularda hakemde insan. Orda çocuklar bayanlarda var yani orda herkesin bir can güvenliğini tehlikeye atacak bir olay olursa s. çayım öyle futbola. Hepimiz bu ülkenin insanıyız kardeşiz bizi bölecekse futbol lanet gelsin. Ancak sadece bu suç herkesin. Sahalarda trübünlere oynayan futbolcununda, seyirciyi tahrik eden kalecininde, kararları doğru vermeyen hakeminde, futbola pislik karıştıran başkanlarında, futbol izlemekten daha çok oraya terör estirmeye gelen seyircininde, tahrik edici başlık atan bir kaç terör estiren hadsizlerin yüzünden bir ili suçlu eden medyanında suçu var. Futboldan soğudum. İnanın soğudum. Kapatsınlar tüm futbol takımlarını. Umrumda değil ceza dediğin böyle olmalı.

0|1
    0|0
    • Sen baya sinir yapmışsın her unsur iyi niyetle kullanıldığında güzeldir ne olursa olsun

• Dostum ben iyi bir Trabzonspor taraftarıyım. Ancak bu yaşananlar beni futboldan soğuttu. Ben sıkıntı çekeceğim futbolcu hayatını yaşayacak. Güzel bir futbol maçları futbola pislik bulaşmadığı sahada kavgadan daha çok futbol izlemediğim sürece Milli Takım maçları dışında futbol izlemiyorum.

• Eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sirf bu konu yuzunden sabah sabah tartisip birbirini kiran iki amca gordum.
    Diyecegim şu ki 10 mac seyirci cezasi verilsin..

0|1
    0|0
  • Diğer seyircilerin ne suçu var. Bence kişiye yönelik olmalı cezalar.

0|1
    0|0
  • Madem o kadar tarafsızsın neden trabzonspor taraftarı olay çıkardıktan sonra borun öttü? Bundan önceside var hatırlatim istersen?

0|0
    0|0
    • Boş konuşuyorsun yazdıklarımı güzel oku istersen Ben Galatasaray'lıyım tarafsızım demedim Futbolun ya da sporun taraftarsız hiçbişey olduğunu yazdım orada üstelik sebep ne olursa olsun o maç kimin evinde oynanıyorsa önlemi o takım almalı eğer alınmıyorsa gerekli önlem cezada o takıma verilmeli bu hangi takım olursa olsun

Erkekler Ne Diyor 11

• Trabzonspor'un ligden dusurulmesi lazim, ne bes mac cezasi? Hakem alikoyma, otobus kursunlama, hakeme saldirma, kufur, stad yakma vb bir suru vukuatlari var. Ziktirip gitsinler ikinci lige.

1|1
    0|0
  • ona bakarsan fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı oldu..
    kim yaptı nerede ne ceza aldı?

Fenerbahçe polis arabası yaktı.
    kim ne yaptı nerede ne ceza aldı?
    Türkiye de futbol bitti, kabullenelim artık..

0|1
    0|0
  • Geçen sene takım otobüsü kurşunlandı failleri daha bulanamadı, mehmet topal'ın aracına sıktılar cam kurşun geçirmez olmasaydı belki de uygar mert zeybek hayatını kaybedecekti ve üstüne de dün yaşananlar... Lafa gelince trabzonlular milliyetçi kesilirler bunlardan âlâ terörist yok ihrac etsinler ligden bu takımı başka yolu yok

0|1
    0|0
  • bence trabzon da spor aktiviteleri yapılması yasaklanmalı malum trabzon fb sbsl maçı yaklaşıyor sadece futbol değil baskette de önlem alınmalı diyorum ben

0|1
    0|0
  • Seyircisiz oynansin

0|1
    0|0
  • 5 maç az bence. En az 8 maç.

0|1
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Trabzondan puan slinsin seneye tum maclarini seyircisiz oynasin

0|1
    0|0
    • ben sadece Fener maçlarını istedim seninki ağır gibi:D

• Tüm dünyaya rezil olduk bunun ağırı hafifi mi olur

• Haklısınız ama rezil olduğumuz tek konu bu olsa keşke

• Fb ts maçları da artik seyircisiz olur

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ın, MHK üyelerinin, TFF üyelerinin futboldan ihraç edilmelerini, Digiturk'un, İddaa'nın bu ülkede kesinlikle yasaklanmasını düşünüyorum ben de.

0|1
    0|0
  • trabzonu bombalayıp komple ortadan kaldırsınlar...

0|1
    0|0
Yükleniyor...