Trabzonspor ve fenerbahçe maçı sizce?

maç da saldırya uğrayan hakem sizce yediği dayağı hak ettimi? :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir insan
    Hiçbir canlı dayağı hak etmez
    Dayak denen şey zeka beyin bittiğinde ortaya çıkan bir ifadedir

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya böyle şeyler çok çirkin görüntüler gerçekten hayir şöyle bir şey var hadu diyelim hakem taraf tuttu falan ama dövmeye ne gerek var maden bu kadar hirslisiniz yenilince falan bir fenere dertleri var anlayadim gören de ilk defa yeniliyolar zannedicek hangi insan böyle muameleyi hak eder valla şunu söylim Trabzonspor alicagi cezayi kesinlikle hakediyo kendi takimlarini düşünseler böyle bir şey yapmazlar ceza alacaklarini bilmiyolarmi hadi onuda geçtim ülkemiz zarar görüyo bu olaylardan yazik ya gerçekten yazik

0|0
    0|0
    • yazıkda her seferınde bölede olmaz dımı.. penaltı verılmemıs. ayrıca tsnın baskanıda fblı. 8 mac yenılıosn bare bunda yenselerdı ısteselerdı yenerlerdı ıste gene fener farkı yaptı yapacagını.. tabıkıde olmaması gerekndı ama ıste hakemlerde hakedıo sımdı gercegıne bakalırsa

• fb bır cok macında haksızlıga ugradıgını gercekten dusunuyorsan pess dıyorum arkdsım gercekten.. camıa arkanızda bunu nasıl söylersın.. adam parayı basıyor alıyor. daha neolsun kı tek basına mı rakıpsız oynasın hakemsızmı oynasın haksızlık olmadı demenız ıcın

• Hehe üç yildiza kadarda şirkeyle geldik üç yildiza kadarda aziz yildirim vardi zaten o camia ya da selamlar büyükler herzaman küçükler tarafindan konuşulur

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabiki haketmedi cok agir ceza almali suclular artik futbolda bu tur olaylar gormek istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • o adam senin baban olsaydı mesela?
    ne hissederdin?
    kimse böyle birşeyi haketmez..

0|0
    0|0
  • trabzon bitmişti zaten sanki cok iyi oynadı da hakem engel oldu

0|0
    0|0
  • Hak etmiste olabilir hak etmemiste olabilir bunun icin bir takim soylentiler var ama bunlar hep dedikodu

0|1
    0|0
  • hak etmedi

0|0
    0|0
  • Hayir tabiijki

0|0
    0|0
  • Hayır etmedi

0|0
    0|0
  • Trabzon palavra bir takım, gs formasını da yakmışlar adiler. Seneye tt arenaya geldiklerinde intikamımızı alırız tüm dünyaya rezil ettiler türkiyeyi. Bunlarla maç bile yapılmaz terörist bunlar

0|0
    0|0
  • Fbli hakem sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne diye çıkmış kavga bilmiyorum ama hiç hoş değil dayak atılması!

0|0
    0|0
    • vallaha TURKIYE de hakemlık dıye bısey kalmadı.. sereflı hakemler yok artık lıgde kı takımlar rakıplerıyle degıl hakemlerle savasıyorlr resmen bıtmıss futbol olmaması ısterdık ama hak ettıler

Yükleniyor...