'Seni seviyorum' aşamasına geçiş süresi?

Düşünün ki yeni biriyle tanıştınız, birbirinizden hoşlandınız, sohbetiniz ilerledi ve 4 haftanın sonunda çıkmaya başladınız. Yüz yüze çok sık görüşemiyorsunuz. Ne kadar sağlıksız olsa da internetten ve telefondan iletişim kurmak zorundasınız. Bundan bir hafta sonra(yani tanıştıktan 5 hafta sonra) erkeğin 'seni seviyorum' demesi ne kadar normal? Çok erken değil mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 hafta dıyosun sevmek için çook uzun bence

0|0
    0|0
  • Ben 6 ay sonra derim ancak öyle bir şey. Zordur söylemesi o kelimenin bir anlamı olması lazım Seni seviyorum demek var, Seni Seviyorum demek var. ikisinin arasında fark vardır birisi derin hisler taşır diğeri yoğurdun kaymağı gibidir.

0|0
    0|0
    • Yani aslında belli bir süresi yok bence de. Ama 5. hafta da çok erken daha ne kadar tanımış olabilir ki? Birlikte geçirdiğimiz zaman toplamda 8 saati geçmez, telefon ve internette de iletişim sorunları yaşıyoruz. Farklı şehirlerdeyiz ve şimdiden-daha yakınlaşmadan- uzaklaştığımı düşünüyormuş.

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • benimkisi 4.aya girince soyledi o da bir konudan bahsediyorduk lafin icinde ama samimiydi o yuden degerli benim icin.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...