Fatih Terim'in cezası belli oldu.

Fatih Terim'e 9 maç ceza verildi düşünceleriniz nedir ?

Güncellemeler:
Diğer cezalarda şu şekilde.

Ayrıca antrenörler Hasan Şaş'a 2, Ümit Davala'ya 1, futbolculardan Sabri Sarıoğlu'na da 1 maç ceza verildi. Saha olayları nedeniyle ise G.Saray'a 25.000 TL ceza verildi.

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu çok az kişi objektif yanıtlayacaktır, sonuçta herkes kendi takımına göre cevap verecektir. Takım tutmayan biri olarak; bence zaten Fatih Terimin o maçta tribüne gönderilmesi yanlıştı. Bunun örneklerini dünyada bir çok kez görebilirsiniz, teknik direktörler elit kişilerdir, hakemler de öyle, dahası olması gereken budur. Bence bir ego-tatmini yaşandı o maçta hakem adına. Değerler çok kolay yetişmiyor ve maalesef değerlerimizi en kolay harcayan ülkelerin başında geliyoruz. Bir ara FİFA yıldız oyuncuların bu kadar çok faule ve kasıtlı faule maruz kaldığını görerek onlar için özel önlemler alınmasını istemişti hakemlerden.

Seversiniz sevmezsiniz ama Fatih Terim bir değerdir ülkemizin yetiştirdiği. Düşünün normalde sert tepki vereceğiniz bir hareketi çok değer verdiğiniz biri yapıyor (mesela babanız), o zaman siz de tepkinizi buna göre yumuşatırdınız değil mi?

Adalet herkese eşit biçimde davranmak değildir, hak edene hak ettiği şekilde davranmaktır. Fatih Terim de bence bu kadar tepkiyi ve cezayı asla hak etmeyen biri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 8 alır demiştim yaklaşmışım

0|3
    1|4
  • çok saçma bu ülkede şikeye küfüre ırkçılıga ceza yok. Fatih terim topu yere vurdu diye 9 maç ceza aldı. aynı maçta futbolcular yapınca aynısını o arkadaşına kızdı deniliyor. Türk futbolu bitmiş. Hep Galatasaray'a karşı yapılıyor bunlar. Allah'ın adaleti şaşmaz.

1|0
    1|0
    • neden 9 maç cezanın sadece top yere vurulduğu için verdiğini düşünüyor bu gs liler. bir tek topu yere vurdu diye 9 maç ceza almadı.

• ne için aldı peki. Fatih Terim o hareketleri yaptığı için tribüne gönderilmedi. Gönderildiği için o hareketleri yaptı. o sırada topu yere vuran futbolcuya sarı kart bile yok. adalet bunun neresinde.

• Çok saçma bir ceza

0|2
    0|1
  • burası türkiye malesef

0|4
    1|1
  • Tüm adaleti sağladılar mı bunla...

0|2
    0|1
  • kaldırırlar geri

0|0
    0|0
  • nolmuş ki?

0|0
    0|1
  • İse bak sike yapan elini kolu sallar gezer dunya devine yapilana bak

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir Türkiye klasiği. Tüm dünya yanlış, bizim takımlarımız doğru. Galatasaray Fenerbahçeye ihtimas geçildiğini, kendilerine cezalar yağdığını söyleyerek ağlar, Fenerbahçe Galatasaray için aynı cümleleri sarf edip ağlar, Beşiktaş ta Fenerbahçe için aynı şeyleri söyler ağlar, böyle gelmiş böyle gider. Herkes ak kaşıktır bizim ülkemizde. Kimsede çıkıp demez ki ulan burada bir yanlışlık yok mu? Kimse tarafsız bakamıyor olaylara. Meireles tükürdü diye 12 maç ceza aldı, kimse bir tükürük bu kadar ceza alır mı demedi. Sadece Fenerliler itiraz etti. Şimdi de kimse Terim'e 9 maç fazla değil mi demiyor. Sadece Galatasaray karşı çıkıyor. Her takım rakip takıma gelen cezayı eleştirmeye başladığı gün biz olabilmeyi başarmışız demektir.

0|0
    0|0
  • gayet normal geçen seneden de cezayı erteleyip kıyak yapmışlardı zaten bu sene ilk cezasında gene gündeme getirmediler ama artık bir yere kadar

gsye haksızlık yapıldığını düşünenler ve federasyonu fbli görenler bunu biraz düşünsün

ayrıca her olayı şikeye bağlayanların hiç geçmişi bilmediğini yaşlarının küçük insanlar olduklarını düşünüyorum yoksa herkes önce kendi kulübüne bakar ve futbolun biraz içinde olan herkes bilir ki olaylara karışmayan hiç bir kulüp yoktur bu ülkede

0|1
    0|2
  • Şike yapanlara ceza yok bunlara var ben sizin Adaletinizi...

0|5
    0|2
  • Tükiye liginde malum klup başkanı Hakem odasına girip ana-avrat küfür etti,hepsini tehdit etti,1 ay hak mahrumiyeti cezası verdiler,Fatih Terim sütten çıkmış ak kaşık değil tabikide ama insaf yahu,Adam tepkisini gösterecek ki abartılı bir tepkisi yoktu atılmadan önce,gayet normal bir tepki verdi,ama işin içinde başka oyunla var,Şampiyon son hafta belirlenecek ki digiturk para kazansın,sonuçta en buyuk sponsor o,Geçen sene şike soruşturmasının üstünün kapatılmasında da en büyük etken oydu,Önceden yazılmış bir senaryoyu izletiyolar bize,hepimize iyi seyirler.

0|1
    0|0
  • Fanatik galatasaraylıyım. İmparatorun öfke kontrolü sıkıntısı var doğrudur fakat 9 maçlık ceza bana biraz abartı geldi. Bu zamana kadar böyle bir cezayı kime vermişler nasıl bir adalet anlayışı var ?

0|4
    0|1
  • Konu Galatasaray olunca cezayı sonuna kadar basarlar.Konu fener olunca yasa değiştirirler.

0|6
    0|2
  • ne olursa olsun sen GALATASARAY Iın teknbik direktörüsün markasın FATİH TERİMSİN markanı düşürme arkadaş haklı olsan bile...

0|0
    0|0
  • niye verildi

0|2
    0|1
  • Kınan hazırmı

Yakmak için?

0|3
    0|2
    • Ben Galatasaraylıyım sadece diğer kişiler ne düşünüyor o yüzden sordum. Ayrıca cezanın düşürüleceğini düşünüyorum.

• federasyon GS ye ne kadar dusmanmıs amk. gene gorduk işte. napacaz aykut kocaman gıbı mal gıbı otursunmu teknık dırektor. o zaman yılmaz vural ı asmak lazım anasını satım . adam tam duble adrenalın

0|0
    0|0
  • İmparatore fatih terime. dsad

0|1
    0|2
  • Az bile vermişler ki sadece 7 maç aslında 2 maç da öncekinden kalma. Zaten ordu maçında ypatıklarından ötürü yeterince ceza alsaydı aynısını yapmazdı bir daha.

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle yuhhh

0|2
    0|2
  • Affedersiniz ama çüş yani bu ne ya?

0|2
    0|1
  • aynı saha olaylarında beşiktaşa 2 maç seyircisiz verilmişti ..adalete bak mk ..

0|0
    0|0
  • iyi olmuş haketti bir daha böyle kabadayılık peşinde koşmaz inşş

0|1
    0|0
  • Süper Ligdeki hakeme artistlik kolay önemli olan Uefadaki hakeme artistlik yapması ki Gs nin 3-2 kazandığı madrid maçında hakemin çok hatalı kararı oldu ve o sessiz kaldı.Avrupa fatihi olabilir ama benim gözümde sadece fatih terim.

0|0
    0|0
  • doğru karar diye düşünüyorum.

0|0
    0|2
  • Yeterrr yildirim demirorenn yeterrrr !turk futbolunun anasini aglattin yeter lan yeter

0|2
    0|2
  • adaletsiz bir ülkeden bahsetmek istemiyorum. Heil Hitler!..

0|0
    0|0
  • keşke evet hakeme küfür var kim yaptı belli değil olsaydı şikedeki gibi.

0|1
    0|1
  • az ya da çok hakeden cezasını bulur.

0|0
    0|1
  • Az bile vermişler.

0|2
    1|4
  • iyiymiş.zzzz

0|0
    0|0
  • çok çok çok dogru bir kara bravo

0|1
    0|3
  • Az bile verdiler. Kendini ne sanıyorsa orda. Yiyosa avrupada da yapsın aynısını..

0|0
    0|1
  • vay be : D:D:D:D

0|0
    1|1
  • O ceza az bile.

0|1
    0|3
  • Hak etti.

0|1
    0|1
Yükleniyor...