Trabzonspor küme düşürülmeli mi?

Bu yaptıkları kaçıncı ayıp. Bence 5 10 sene süperlig yasagı konmalı. maça degil sanki kurtuluş savaşına geliyorlar. Bu ülke bunları haketmiyor sahsen.

• Evet
    53% (10)62% (28)59% (38)Oy Ver
  • Hayır
    47% (9)38% (17)41% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ulan o sizin terörist dedikleriniz, memlekette teröriste nefes aldırmadı, geçen sene Beşiktaş 1000 kişi ile sahaya indi hakeme ulaşamadı diye mi bu kadar konuşmadınız? Trabzon'un bu sezon 30 puanını hakemlerle çalarsan, bu maçtada net penaltıyı vermezsen, adaletin bittiği yerde anarşi başlar bu kadar basit. Ha bu arada hadi bu da son kapağım olsun: twitter.com/DirenJK/status/724316132312768512

2|3
    0|0
    • Noldu ulan Gs maçında hakeme sövüyodunuz şimdi noldu? Hakemler de suç yok mu he?

• @benim_leee bana mı dedin kardeşşş

• Yok kardesim sana soylermiyim o ermeni takimina soyluyorum yorumumu yanlis yorumladin sanirim😁 saygilar

• muhtemelen düşürülecek ama düşürülmemeli bence

1|1
    0|0
    • Skimin basi dusururler sen hangi ulkede yasiyorsun yegen oyle birsey olsa ilk feneri dusurmeleri lazim

• Olayi cikaranlar cezalandirilsin hakemi döven falan onlara ceza verilsin asil suçlu onlar bide bundan sonra FB TS maçlar i seyircisiz olsun herkesin yararina olur

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Tabiki Fenerbahce dusmanlari hayir diyicek kadar alcaksiniz ve TERORISTSINIZ

0|1
    0|0
  • Trabzonspor un ne suçu var. Suç taraftarda

0|1
    0|0
    • Taraftarı guduleyen bu hale getiren mafya vari yönetimleri

• Trabzonsporu ayaktatutan taraftar zaten. Yönetimin yaptiklari ayipları var zamaninda. Küllün zarar hepsi.

• Önce saygıyı öğrenmeli herkes

0|0
    0|0
  • geri gelsin haciosmanoglu,)

0|0
    0|0
  • Çok bilionuz yav

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Trabzon sporluyum Trabzonlu olmaktanda gurur duyarım , bugün maça gittim boynumbükük ayrıldım , kahvede fenerlıler bağırıp cagırdılar ben 3 golde kucuk emrah gıbı sövüp te bouynumu bükerek çıktım , cok kızdım ama hıcbır zaman bız terketmeyız Trabzon spor kadar hakkı yenen takım yok bu ülkede o yüzden en buyuk takım trabzopn spor ve buyuk takımlar küme dusurulmemelı 2011 depremı gecmedı o 6 serefsiz gs ye gıtmeseydı belkı Trabzon bu durumda olmcıaktı

1|1
    0|0
  • Galatasaray Fener sahasında kupa kaldırdı diye olan olaylar dün gibi hatrımızda iken
    neden insanlar kendi başlarına bir olay gelince kendi yaptıklarını unutlar hiç bilmem :)

Bu gibi olaylar oluyor.. açıklamalar bunları körüklüyor..

0|0
    0|0
  • Bu ülkede küme düşürülmesi gereken tek takım vardı o da Fenerbahçe onu düşürmediler kimseyi düşüremezler. Güçleri yetiyorsa hadi düşürsünler bakalım.

0|0
    0|0
  • Kanun açık ve ortada imza sayısı ile düşürülmeli.10 takım imzası yeter. Gs forması yakıldı Gs imza veiri Fener verir daha da veren çıkar insanların orada can güvenliği yok.

0|1
    0|0
  • 18 takımın 10 imza verse direk düşüyor kural gereği eğer yarın bir toplantı olsa ve süper ligdeki 18 takımdan 10 imza verse güle güle trabzon :D aziz yıldırımda bunu bekliyordu valla ekmeğine bal sürdüler gör bak aziz yıldırım ne yapacak izliyoruz :D

0|0
    0|0
  • 4 tane kırmızı yiyince trabzon arkandayız diyin. Taraftarın biri hakemi dövünce ligden düşürülsün diyin.

3|0
    0|0
    • 4 kırmızı kart yiyince bile hakem dövülmedi farkındasın dimi.

• Onunla onu kıyaslayamazsın.

• @Benbiliyorumyasen Yorumumu iyi oku, sorduğun soruda da yorumumu farklı yerlere çektin.
      Ben şiddet taraftarıyım mı demişim bak bakıyım yukarıya.
      Madem savunacaksınız, ya hep arkasında durun ya da olaylara göre kıvırmayın oranızı buranızı.

• Tabiki hayır.

0|0
    0|0
  • Dünya çapında buna benzer olaylar incelenmeli ve sonucunda puan veya lig düşürmesi olmadan 10 maç ve seyircisiz oynama cezası gelmeli.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en gereksiz takımı harbiden hep çirkefliğe yatıyorlar Trabzonun insanına yakışmıcak hareketler bunlar Trabzonu temsil edemez.

0|0
    0|0
  • banane trabzondan. sıradan bir takım zaten. ister düşürülsün ister devam etsin. onu bunu bilmem bizim 4 gol gümlemesin.

0|0
    0|0
  • Klübün bu konuda çok yapabileceği bir şey yok bence. Taraftar belirlenmeli ve onlara ceza verilmeli. Saçmalıyorlar resmen. Bir de vatanseverlik taslarlar

0|0
    0|0
  • maçları seyircisiz oynanmalı

0|0
    0|0
    • Bundan Trabzonspor zarar görür. kulüp bunu istemez bence. Makul olan süperlige gölge düsmesin. Düşür gitsin kümeye en iyisi

• Gercekten ayip ama kume dusurulme olsaydi bu ulkede 2010. 2011 sezonunda yasanan olay nedeniyle kume dusurulurdu

0|0
    0|0
  • bence trabzonu gürcistana bağlayıp komple onlardan kurulmalıyız dünyanın en salak insanları olmasalar çok daha avantajlıyız hepsinin allah belasını versin trabzonspordan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Ulann gs stadinizda kupa kaldirdiginda stadi yaktiniz sen nerede yasiyorsun dinime kufreden musluman olsa bari

0|0
    0|0
  • Kesinlikle pe. zevenkler

0|0
    0|0
  • Trabzonspor alt ligi dahi hak etmiyor

0|0
    0|0
  • Ne yapasın be gülüm. Bütün bu çirkeflikleri sizden öğrendik

0|0
    0|0
  • bamyaya yapanlarda kume susmeli o zaman gile gule fb gs