Sizce Gs Bjk maçı neolucak?

Malum Türkiye kupasını alamaz ise Gs ilk 5 te bitirmesi lazım yoksa cezayı çekmiş sayılmaz peki o maçı sizce ne yapar. Yenmek için mi oynar. Rasim Özkan eğer Gs Bjk yi yenerse Gs basılmalıdır dedi. Derin futbolda peki siz ne düşünüyorsunuz.

• Bence Gs almak zorunda.
    38% (10)29% (9)33% (19)Oy Ver
  • Hayır satar Gs maçı.
    23% (6)29% (9)26% (15)Oy Ver
  • Gsliyim Fener şampiyon olmasın satalım maçı.
    8% (2)23% (7)16% (9)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    31% (8)19% (6)25% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.
Neden gelen yok.

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yine senaryolar basladı GS maci filan satmat elinden geleni yapar ayni FB macinda oldugu gibi he sonuc ne olur bilinmez yani bunlar bos laflar 5. Lik garanti olsa bile elinden geleni yapar fb olmus bjk olmus onemli degil bizim icin hatirlayin bursa fb yaristayken gs bursa maci vardi hic iddamiz yoktu hetkes gs vercek fb olmasin diye dedi ciktik puanimizi aldik yani bu tur senaryolari birakin artik bjk kendi gucuyle gs yi yenecek herkes macta saibe var diyecek zemin buna hazirlaniyor fb kacirdigi pozizyonlari atsa onlarda bizi yenebilirdi bu sezon kotuyuz bu bir gercek gerci poldinin golude verilmedi ama isin ozu bjk macinda gs elinden geleni yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaş kazanır şıkkının olmaması tamamen çekememezlik.. Zorunuza gidiyo biliyorum ama şampiyon Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım kazanacağımızı düşünüyorum, ama gs gibi bir klübün maç satmasının söz konusu olmayacağını da düşünüyorum. Bence gs kendine yakışır bir biçimde çıkar ve oyununu oynar. İyi olan kazansın ama gönlüm Beşiktaş'tan yana. Forever BeşiktAŞK

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Gs FB şampiyon olmasın diye maçı satar

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alacak d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk maçta olduğu gibi Beşiktaş rahat yener

0|0
    0|0
  • kimse kimseye maç satmaz kardeşim, geçti o devirler, rıza satacak dediler yendi bizi, aykut satacak dediler konya bastı, antrenör etki etmez maça, oyuncular satarsa satar, normal şartlarda gs fener maçındaki gibi oynarsa beşiktaşımız en az 5 tane atar, tarihi fark bekliyorum ben ama son haftalar gs azda olsa düzeldi, birde bizim savunmamız sıkıntı, yasin ve poldiyi tutamazsak gs de bize 2 tane atabilir en az

0|0
    0|0
  • Galatasarayın onunde kı butun macları alması lazım ılk 5 sıralamaya gıremezse ceza yer bunun ıcın alacagını tahmın edıyorum Edit:Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Normalde gs almak zorunda ziraa Fenerin perfonması tavan yaptı finalda Fenerden kupa alamazlar o kadroyla arenada şanslıydılar bidaha okadar şanslı olamazlar. yani beşiktaştan puan koparmaları lazım tabi yapmıyacaklar biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Şimdi bir Galatasaraylı olarak açık konuşmak gerekirse Gs'nin maçı vermesini isterim. Ama şimdi yenilip de Beşiktaşlıların ağzında sakız olmak yerine sahaya çıkıp yenilse de adam gibi oynamalarını isterim.

0|0
    0|0
    • Hmm peki eğer Avrupaya gidemezseniz 2 yıl transfer bile yapamazsını biliyorsun dimi.

• Fener bırakacak demedim zaten yukarda? Kupaya asılsınlar bari dedim, biz alacaz kupayı diyip büyük konuşmayı da sevmem. Zaman gösterecek ne olacağını

• Zaman evet gösterir ama ligden gelicek parayada ihtiyaccı var Gsnin. Her galibiyet para demek yoksa oyuncu bedavaya oynamış olur senin için ama sen ona para ödersin.

• Beşiktaş çakacak şikeci Galatasaraya. Ligin ezik takımı zaten Gs

0|1
    0|0
  • Berabere bence

0|0
    0|0
  • gs beşiktaştan alamaz maçı net

0|0
    0|0
  • Besiktas alir

0|0
    0|0