Türkiye'de futbol yasaklanmalı mı?

Sizce futbol yasaklanmalı mı? Veya seyircisiz mi oynanmalı?

• Evet
    29% (4)29% (8)29% (12)Oy Ver
  • Hayır
    29% (4)54% (15)45% (19)Oy Ver
  • Bir Süreliğine Evet
    29% (4)11% (3)17% (7)Oy Ver
  • Seyircisiz oynanmalı
    13% (2)6% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de futbol yasaklanması. Olacağından değil ama olduğunu varsayalım muhtemelen basketbolun başını yakarlardı. Yasaklılar listesine basketbolda girerdi. Gerçekten futbol nedir? Taraftarlık nedir? Bilmeden tamamen mangadalıktan ibaret bir olgudur. Yahu neredeyse teröristlerden bir farkı yok. Küfür ediyorlar taşlı sopalı birbirine giriyorlar...

1|1
    0|0
    • Esnafada zarar veriyorlar öldüresiye dövüyorlar resmen insanlıktan çıkıyorlar. Üstelik kendi ülkenin vatandaşı bir savaş çıksa o kişilerle omuz omuza vereceksin. Çok fazla takip etmiyorum ama bu mağaralık yüzüne masum insanlar öldü. Kimi balkonunda maganda kurşununa kimi taraftar olarak. Neden bitmez çünkü bu işte çok para dönüyor devlette kazanıyor bu işi yapanlarda doğal olarak al gülüm ver gülümün vermiş olduğu yetkiye dayanarak öncelik devam. Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 5

• E şıkkı trabzonspor ortadan kaldırılmalı

0|1
    0|0
  • çok bo. kunu çıakrdılar. futbolcuların alıp veremediği yok canım fanatikler olayı saçmalatıolar

0|0
    0|0
    • Aynen bazı maçlarda seyrici bile yok gibi tadı kalmadı

• Ne alaka anlamadım saçma

0|0
    0|0
    • yaşanan olayları izlemedin mi? Hakemi vurdular bu hakem ailemizden biri olabilirdi o durumu canlı yayında görüyorsun birde bunları düşün bence yasaklanmalı

• B sikki

0|0
    0|0
  • tabi ki de yasaklanmamalı biz sosyal bir devletsek böyle sosyal aktiviteler de ülkemizde olmalı.

0|0
    0|0
    • Sosyal devlet miyiz :D

• anayasada yazanları görmüyorsun herhalde madde 2: türkiye cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

• evet evet

Erkekler Ne Diyor 7

• Hakemler çifte standart yaparsa adamların şampiyonluğu yenirse tabi atlarlar. Bunun meşru bir tarafı yok ama adamlar başka türlü sesini duyuramıyorlar

0|1
    0|0
  • yasağın bir şeyi çözeceğini düşünmüyorum. daha farklı çözümler bulunmalı.

futbol ile aram yoktur ancak bariz bir şekilde futbolun içine bir sürü şey karıştırılmış durumda. siyaset, ırkçılık, para vs vs. futbol tekrar temizlenir ve spor olursa bu tür olaylar azalır bence. yalnızca türkiye için değil genel olarak konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • hyrr.

0|0
    0|0
  • abatma

0|0
    0|0
  • niye yasaklansın ki?

0|0
    0|0
  • Şikeciler teröristler temizlenmeli