Trabzonspor kulübü kesinlikle kapatılmalıdır... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trabzonspor kulübü kesinlikle kapatılmalıdır... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Taraftar ve yöneticiler olarak kulüp olmaktan çıkıp bir terör yuvası haline gelmiştir...

1|1
11|21

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle aynı fikirleri savunuyorum, kapatılsın, sahalarda terör estirmeye hakları yok. önce insanlığı öğrensinler, futbol hayvanlar için değil. Ezikliklerini, aşağılık psikolojilerini böyle böyle bastırmaya çalışıyorlar.

0|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum cok guzel soylediniz

• niye trabzonspor allah mı ya ki olsanız ne yazar. 5 para etmez bir orta sıra takımı işte. ancak binlerce yıl önce kazandığınız -4-5 şampiyonlukla övünün. bamyaya bamyaya siz gideceksiniz :D

• :D helal olsun kağıtbebek güzel söyledin

En İyi Erkek Görüşü

• Bir oldu iki oldu üç oldu e ama artık yeter cidden yeter adam gibi ceza versinler artık adamlar hakemleri rehin aldı onda bile ufak cezalar aldılar şaka gibi bir ülkedeyiz ya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence Fenerbahçe spor klübü adını fnerbahçe şike klübü olarak değişmeli ve farklı alanlarda yarışmalıdır. Bkz : Kim daha çok hakem satın alabilir?

4|3
    0|0
    • İyı güzelde bunun bu olayla ne ilgisi var anlayamadım : /

• @Kevserkiraz Tamam zaten ben bu kızı haklı buldum soranı haksız buldum erkeklerin yorumuna gel bak benim yorumu oku :D :D

• @Snack87 tamam geliom 😊😊😊

• nede güzel yapmışlar türkiyede futbol öleli çok oldu kardeşim keşke her maçta büyük olaylar çıksada futbol bitse bu ülkede

2|2
    0|0
  • Çok itici ve asla olmaması, yaşanmaması gereken bir olaydı. Umarım hakem de dava açar. Maçın başından itibaren sahaya atmadiklari şey de kalmadı.
    Hem kulübe hem de o hadsiz insanların cezalarını cekmelerini umuyorum.

0|0
    0|0
  • Taraftarın yaptığını insana bağlıyor olsaydık gsnin yerinde yeller esiyordu.

3|0
    0|0
    • aaa statta çocuğunun yanında öldürülen baba gibi demi. bjk liler iyi bilir hemde iki kez.

• Taraftari kıskırtan yönetimm

• Mevcut yönetimin taraftarı kışkırtması söz konusu değil. Şu an ts yönetimi gelmiş geçmiş yönetimleri içinde benim görebildiğim en naif insanlar.

• hayır neden kapatılsın.. kımse haksız yere olay cıkarmaz. ortada hak yeme olmadıkca neden kımse böyle olay cıkarılmıyor.. ona bakarsanız bursaspor yıllardır yenılıyor BJKye okdr cırkeflık yaptılr okdr kufur ettıler kavgaya gırdıler ozmn onların basta kapatılması gerekırdı..

1|0
    0|0
    • kımın hamsı kafalı oldugu bellı... bı kendını sorgula neyım dıye

• Trabzonspor diye bir takım olmamalı şu saatten sonra

0|1
    0|0
    • bencede kesinlikle 👏👍

• @benim_leee sevgi mi olacaktı :D

• @benim_leee konuşana bak :D
      Ula siz önce bir kendinize bakın !
      Yenilgiyi hazmedemeyecekseniz bırakın futbolu depolup gidin.
      Kalleşçe arkadan hakeme girersiniz anca

• O işler öyle olsaydııı.. Sahaya şişe atıldı kapatıldı mı gs adam öldürdüler ya kapandı mı

2|0
    0|0
    • Bunlar her maç böyle ama bu maç daha bir aştılar hadlerini.
      Ben hiç böyle maç görmedim şuana kadar

• Kesinlikle kardeşim, birde çok ağır yaptırımlar uygulanmalı.
      Mesela bu olaylara yönetim neden olduysa vereceksin 1 yıl saha kapatma.
      Ya da adam yaralamaya en az 5 yıl vereceksin.
      Aynı şekilde saha içinde oyuncuların birbirlerine karşı yaptığı sert hareketlerede büyük cezalar vereceksin. 1 sene içinde herkes mum gibi olur.

• türkiyede o tüpçüyle yaptırım imkansız. şimdiye fener şikeden ligden düşmeliydi.. türkiyede verilmez

• Niye ne olmuş ki

0|0
    0|0
    • www.ligtv.com.tr/.../avni-akerde-tum-yasananlar-burada
      Hakemi dövdüler, trübünlerde gs forması giyen birinin forması çıkarıp yaktılar.
      Sahanın üzerindeki fenerbahçe bayrağını indirdiler.. neler neler

• Bu sadece tsyle ilgili değil ki bütün taraftarlarda var bir parça. Tslerdeki biraz fazla.

• Biraz değil aşırı fazla.
      Hicbir haltı hazmedemiyorlar

• Fenerbahçenin kapanması söz konusu dahi olmazken trabzonspora dil uzatmakta ne? Yok yani sadece trabzonspor taraftarı bu kadar göe batıyo halbuki her takımın taraftarında var böyle fanatikler. Ayırım yapmasan iyi olur

0|0
    0|0
    • Ayrım yapmam için hiçbir sebep yok.
      Gördüğüm kadarıyla bu tip olayların %90 ı trabzondan çıkıyor.
      Üstelik yönetimde resmen teşvik ediyorum bunları

• Tabi tabi çok belli ediyosun kendini

• Tribünlerdeki bir grup yüzünden ve sahaya atılan kişi yüzünden tüm camiayı karalamayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İlk Fener kapatılmalı o halde. Fenerin taraftarı komple sahaya inmişti.

5|1
    0|0
    • sucsuz bir hakemi darp ettilermi peki?

• hayir tek fark ne biliyomusun?
      Taraftari yönetimin kıskırtıyo olmasi...

• Aziz'den daha fazla yapan var mı onu?

• Trabzonsporla ne alakası var hocam onun taraftarı sahaya inip saldırıyor diye klüp ile alakası ne? Trabzon sporlu değilim de ama yani takıma da suç bulmayın fenerbahceli bir tarafdar sahaya dalsa hakemi felan dövse fenerbahce kesinlikle kapatılmalıdır deseler ne dersin? Eminim aynı seyi söyler bir de küfür edersin. Empati sıfır empati. Taraftar hepsinde aynı türkiyede futbol oynamayı bilmiyorlar bu kadar basit sizde mesela gs ye yenilince arabaları durduruyonuz saldırıyonuz millete sizi de kapatsınlar hacı o zaman. Sizde cekemiyonuz yok bamyaya var yok hakem satılık bilmem ne diyonuz? Fb de kapansın o zaman :D Sizin yönetici hapsede girdi Önce bir spor oldugunu unutayın unutuyonuz anasını satim yok bıcaklıyorlar yok sopalarla saldırıyorlar manyak mısınız nesiniz harbi spor sadece düşmana dalıyomus gibi Yabancı takımla oynuyo gidiyo yabancıyı tutuyo hani türkiyeyi byle mi destekliyon bak bulmak isteyince tonlarca sey bulunur fenerbahceyede hadi kapatın sizde klubu gidin :D :D

1|0
    0|0
  • Bu ülkede fb kapatılmadıysa kimse kapatılmak kelimesiyle başka kulüpleri aynı cümlede kullanmasın. Adaletin olmadığı yerde kaos başlar.

1|0
    0|0
    • bir hamsi beyinli daha çıktı geldi.
      Yenilgiyi hazmedemeyecekseniz oynamayın kardeşim.
      Ayrıca arkadan hakeme dalmak ne ara mertlik oldu?
      Kalleşler...

• mertlikten bahsedene bak sen gizliden konuşabiliyor. Ayrıca Beşiktaşlıyım ben Trabzonla alakam yok ama göz var nizam var Fb adamların şampiyonluğunu çaldı hala pişkin pişkin konuşuyorsunuz

• Ogün Samast zihniyetinde bir kaç gerizekalanin yüzünden bütün Trabzon cezalandirilamaz

1|0
    0|0
    • yönetim bunları teşvik ediyosa gayette cezalandırılır

• Yaptıkları hiç akıl alacak iş değil. Fenerbahçe bu zamana kadar nasıl kapanmadıysa, Trabzonspor da kapanmaz.

2|0
    0|0
    • Sadece bu mac icin değil genel olarak vukaatlarin %90 ı ts taraftarindan cikiyor.

• trubunden uzaklastirmayi gectim en az 3 sene hapis yatmali adam yaralamaktan...

• Haklısın. Ben futbol da böyle şeyler görmek istemiyorum. Futbol bu değildir ama beyinsizler futbolu pisletiyor.

• Valla bana sorarsan futbol komple kapatılsın :)) gereksiz bir spor. Al birini vur ötekine. Biz spordan anlamiyoruz ülke olarak çünkü.

0|0
    0|0
  • Trabzonlular futbol teröristleridir.. O ilde her türlü sportif faaliyet yasaklanmalıdır.

0|1
    0|0
    • kesinlikle katiliyorum kardesim 👏👍

• en iyisini yapiyorsunuz

• teşekkürler.

• Trabzon için sıkıntı yok orası Tayyibin özelleştirilmiş memleketi. Millet vekili, emniyet Müdürü ve Valisi ile Birlik Beraberlik içindeler. !!!
    Orada Otobüs kurşunlanır FAİLİ BULUNMAZ
    Orada hakemleri odaya kapatırlar YAPTIRIM YOK
    Kadıköyde böyle şeyler olsaydı şu an karara verilmişti bile...

0|0
    0|0
    • Bence tayyibi işin içine katmamak gerek onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum

• Sonuç Olarak Devlet Destekli Bir Spor Kulubudur Trabzonspor. Tarafsız Olarak Düşünen Herkes Aynı Olayların Kadıköyde Olması Durumunda Yaptırımların Fenerbahçeyi Çok Zorlayacağını Bilir Bence :)

• o konuda kesinlikle haklısın

• aga hakkaten bıktık böyle olaylardan bu iki oldu trabzon gene işin içinde gs bayrağınıda yakmıştı diyorlar ben görmedim kısaca artık cok oldu bunlar

0|1
    0|0
    • taraftarin formasini zorla cikarip yaktilar

• Polis otomobillerini deviren, stat yakan, benzin istasyonu yakan, ırkçılık yapan, h

2|0
    0|0
    • Er maç küfür eden fenerbahçe taraftarı diyor bunu😊

• Bursa en azindan serefli bir takim...

• Neye göre kime göre? Sizinde Beşiktaş maçlarınızi herkes biliyor. O yüzden önce kendi takımına bak sonra başka takımları yargılarsin😉

• Katılmıyorum.. Bugün ts taraftarının yaptığını fb taraftari da gs taraftari da bjk taraftari da yapti daha önce.. Mesele kafa yapısını değiştirmek.. Futbol oyundan ibaret, fanatikliğe lüzum yok..

0|0
    0|0
    • Bunların bu yaptıklarına ts yönetimi sebep oluyor, taraftarları teşvik ediyorlar resmen

• Sen adamlarin goz gore gore sampiyonlugunu alirsan tepkiler kani deli akan genclerde siddete donusur hele ki trabzon gibi bir yerde. Yapana degil sebebine bakmak gerek

0|0
    0|0
  • birader bunu yapan sadece medya. oranın adamını mehmet demirkol gibi eniğinden cücüğüne imalerıyla fanatizme yönlendiriyorlar. ben geleli 1 ay oldu ama fanatizmi göremedim. nerden çıkıyorlar bu adamlar bir anda o da belli değil. iyi bir ceza alacak

0|0
    0|0
  • Kapansa neolcak kapandi diye iyice azacaklar

0|0
    0|0
    • zamanla susmayı öğrenirler..

• Sanki aynı haltı vakti zamanında fenerbahçe daha fazlası ile yapmadı

0|0
    0|0
  • Türkiye'de futbol kavramı başlı başına yanlış zaten. Asıl kaldırılması gereken futbol.

0|0
    0|0
  • en azından şike yuvası değil

1|0
    0|0
  • Şikeci Galatasaray ve Fb dururken niye trb pardon

0|0
    0|0
  • bence zeki insanlar futbolu hayatından çıkarsın. Geri kalan ilkel yaratıklarda birbirini yesin

0|0
    0|0
    • Bence direk ts yi cikaralim aradan

• her futbol takımı fanatiklerinin içinde beyinsel evrimini tamamlamamış yaratıklar mevcut yesinler işte birbirlerini

• Bu nedir kardesim ya? hakeme saldirmak falan. sen zaten 4 tane gol yiyen bir takimin taraftarisin, daha neyin pesindesin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...