Reis mutlu zırhlı araçta yolculuk keyfi :D?

Reis 1 gol 1 asist 1'de takla yaptı bu gece :D son 3 maçtır insanlıktan çıktı valla dehşet oynuyor. o değilde trabzonlular sanıyor Fenerli futbolcuların morelini bozduk falan canlı yayınlarda hepsi gülüyordu volkan şen gökhan şarkı söylüyordu la :D takımın bu yükselen perfonmasının sırrını bilen var mı.Reis mutlu zırhlı araçta yolculuk keyfi :D?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ah arkadakiii sarıı :D ♥

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırsın liderlik koltuğunu aldılar. O koltuk alınana kadar böyle tavırlar sergilemeleri çok yapmacık

0|0
    0|0
    • Onuda alırız acele etme zamanında trabzonda bunu diyordu bak ne oldu :D

• Ne saçma bir zihniyetin varmış birader senin bu bir oyun adıda futbol teması eğlenmek taraftadıra futbolcusuda. anı yaşamak diye bişey vardır. düşmanlara ayakta olduğunu gösteren bir simga sadece instagramda paylaştı bunu. dediğim gibi normal bir maç değil altı dolu bir maçtı. yani gökhanla volkanda şarkı söylüyordu havalimanında beklerken. alves kjaer taş kağıt makas oynuyordu bunlar hakkında ne düşünürsün bilmeme valla :D ayrıca morellerin yerinde olduğunu gösteriyor taraftarı rahatlatıyor benlik bir sorun yok galibiyet kutlaması herzaman güzeldir.

• Fenerbahçe'nin her maçına cebinden zar zor arttırarak giden taraftarların yerine koyuyorum ben kendimi. Sene sonunda şampiyonluk kaçarsa taş kağıt makas oynayan Alves'e edilecek küfürleri düşünüyorum mesela. Ama bu futbolcuların umurunda mı? Değil.
      Kim bilir galibiyet primi olarak ne kadar aldılar. Onların asıl sevindikleri şeyde bu galibiyet primi zaten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu gülücük Türkiye'nin 4/3'üne ⚽ olsun.

1|0
    0|0
  • Adamımmm

0|0
    0|0
  • Bu Adam giderse takim kötülesie

0|0
    0|0
  • Braga maçında neredeydi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...