Bir fenerbahçeli olarak trabzonsporu kınıyorum cezası ne olmalı bu futbol holiganlarının?

3 senedir trabzonspor taraftarına bakıyorum hep bir fenerbahçe düşmanlığı futbolla alakası olmayan onur kıvrağın bile karısına kızına küfür eden futbol teröristlerinin cezadsı ne olmalı onur kıvrağın açıklaması artık bitti tranzonsporu bırakıyorum karıma kızıma küfrettiler dedi bu kadar aciz bir taraftar işte

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Cezası olmamalı Trabzonspor silinmeli terör takımı mübarek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şıke yaptınız küme düşmediniz. Bu ülkede seyircisiz maçta meşale yağdırdınız küme düşmediniz. Bu ülkede başkanınız çıktı gerekirse hakem odası basarım dedi küme düşmediniz. Yine başkanınız gerekirse hakem tokatlarım dedi küme düşmediniz. Polis arabası yaktınız, galatasaray store'a saldırıp hırsızlık yaptınız küme düşmediniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• süper ligden 5 sene men spor toto 2. lige, yabancı futbolcuları korkuttukları için yabancı transfer yasağı 10 sene, seyirci yasağı 5 sene, avrupanın gözünden düşürdükleri için avrupa yasağı 15 sene Fenerbahçeliyim ama aynı şeyi fenerbahçe yapsaydı daha ağır şeyler yazardım

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi Fb yapmadı mı? Bu ülkede şike yaptınız küme düşmediniz. Bu ülkede seyircisiz maçta meşale yağdırdınız küme düşmediniz. Bu ülkede başkanınız çıktı gerekirse hakem odası basarım dedi küme düşmediniz. Yine başkanınız gerekirse hakem tokatlarım dedi küme düşmediniz. Polis arabası yaktınız, galatasaray store'a saldırıp hırsızlık yaptınız küme düşmediniz ama şimdi bir tane densiz çıkıyor bir şey yapıyor tüm takım küme düşecek öyle mi :)

• @CBellow dışarıda onu yaparım bunu yaparım demekle saha içinde hakemi dövmek çok farklı trabzon her sene aynı geçen sene takım otobüsüne silahla saldırdılar görün artık bu adamların amacı futbol değil Fener düşmanlığı adamları cinayete kadar götürecek.

• Ben onların yaptığını savunmuyorum yapılanlar elbette kabul edilemez eğer Fb zamanında ligten düşürülseydi şu an Ts ligten düşürülmeli derdim ama adaletin olmadığı yerde kaos oluyor

• Ligden ihrac etsinler bu kansızları

0|0
    0|0
Yükleniyor...