Trabzonsporlu oyuncunun hakeme dalması ile ilgili görüşleriniz nedir?

Trabzonsporlu oyuncunu hakeme dalması ile ilgili görüşleriniz nedir?
Bence bu taraftarı gebertmek gerek.
Trabzonsporlu oyuncunun hakeme dalması ile ilgili görüşleriniz nedir ?

Güncellemeler:
Trabzonlu taraftarın... olcaktı yanlış oldu futbolcu yazmışım

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Yürek yemiş herhalde kendisi. Hazmedemediler tabi.

0|0
    0|0
    • Suçu olmayan yan hakeme dalmak nedir ya : /

• 😄😄 fernandao reis varken kimseye düsmez

• :D :D doğru

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izlemeye gelen galatarasay taraftarının da formasını zorla çıkarıp yakmışlar bu trabzon taraftarları açık açık benim gözümde teröristtir. Bunlar tt arenaya geldiğinde pek hoş karşılanmamalılar. Trabzon artık ebedi düşmanımızdır

0|3
    0|0
    • kesinlikle kardeşim , gözümde az birşey değerleri vardı o da kalmadı artık.
      Lanet okuyorum. Ama Allah var Trabzonlu futbolcuların hiç suçu yoktu bu durumda

• bana kalsa ben kulübü kökten kapatırdım

Kızlar Ne Diyor 1

• Trabzonsporda bu taraftar olduğu sürece başarılı olamaz. Ayrıca GALATASARAY forması yakan taraftarlar fenerın muzesındekı kupa için bile bukadar ağlamadı... 😉 Bunun birde arenası var.

0|0
    0|0
    • aynen arenada gömsünler onlari bence

• Amannnn Beter olsunlar yesınlr bırbırlerını😂😂😂

• 😂😂 hadi bakalim izleyop gorcez

Erkekler Ne Diyor 8

• Şiddete falan karşıyım ama o hakem gözünün önündeki bir penaltıyı yüzde yüz gördü vermedi. Böyle eyyamcılara da aşırı sinir oluyorum. Ya arkadaş gördüğünüzü verin hep bir düşünce var kafalarda

0|0
    0|0
    • Kardeşim bilmiyorum ama o hakemin daha önce hiçbir vukaatını görmedim,
      penaltıyı bilinçli olarak vermediği konusunda şüpheliyim bu yüzden

• O penaltıyı görmemesine imkan ihtimal yok ben daha normal çekimde penaltı dedim o kadar netti.

• burada taraftar da suçlu ama en büyük suçlu ortalığı karıştıran yöneticiler, çünkü dikkatlice izliyorum televizyondan başkanların açıklamaları taraftarları galeyana getiriyor. Başkanların örnek olması gerekirken böyle gaza getirici konuşmaları da bunda etkili. Maaleser Süleyman Seba, Alp yalman gibi örnek başkan yok artık türkiyede :(
    Geçen sene de fenerbahçe otobüsüne saldıranları devlet niye bulamıyor ben onu anlamış değilim ve şunu diyorum bir fenerbahçeli olarak galibiyete sevinemedim ve son zamanlarda yaşanan olaylar bir fanatik olarak beni futboldan soğuttu. Ve üzüldüğüm son nokta kaleci tolganın annesine küfür edilmesi hem de vefat etmiş :(

0|0
    0|0
    • Onurunda anasına ve karısına küfretmisler adam formayi cikarip gitti.
      Takım kapatilsa cok guzel olurdu aslinda.
      Ts fanatikligi yok edilmeli

• ula tam laz uşşağu yan profilinden pellü daa

0|0
    0|0
    • abi bilemicem ama bu adam tam idamlık

• Çizgi hakemine yapılacak iş mi bu?
    Hakaret etmek beni düşürür bu sebepten ötürü polis hakettiğini verecektir ona diyorum.

0|0
    0|0
    • bence sahanın ortasında joblamalılardı o taraftarı

• Çocukların önünde mi?

• Çocuklar, birini haksız yere döversen karşılığında ne alacağını gözleriyle görmeli...

• Trabzonsporlu oyuncu degil Trabzonsporlu taraftar hakeme saldırdı. Kesinlikle cok yanlis bir hareket. Taraftarin en az 1 ya da 2 yıl stada giriş cezası alması gerekli.

0|0
    0|0
    • yanlış başlık olmuş. s
      ne 1-2 senesi? Ömür boyu men almalı ve en az 2 senede adam yaralamaktan hapis yatmalı.

• Ben sadece bunu yapanin degil tum taraftara 2 yil seyircisiz mac cezasi almasini dusunuyorum. Bunu yapan kisinin hic bir spor musabakasina omur boyu alinmasini istemem.

• bunlar hep ts li yöneticilerin suçu...

• Gariban galatasarayın bayrağını niye yaktılar :)

0|0
    0|0
    • bende anlayamadım onu :)
      gs li taraftarın formasını çıkarıp yakmışlar

• Heykelini dikerler bununda kesin.

0|0
    0|0
  • Dünya basınındayız..."Türkiyede hakeme saldırı"

0|1
    0|0
    • insanlık dışı bir olay

• Cezası idam olacak bunların sadece hakeme ve trabzonspora zarar vermekle kalmayıp ülke futboluna ve en önemlisi ülkemizin adının çıkmasına neden oluyor bunlar. Buda ülkeye ihanettir. Ülkeye ihanet edenin cezası idam olmalı. Ama bu tip zihniyetler hakeme saldırarak sadece hakeme zarar verdiklerini sanıyorlar. ayrıca tribünlerde gs formasıda yakıldı. böyle taraftar olmaz olsun...

• Kesinlikle bence kulübü kapatmaya kadar gitmeli bu olay..

Yükleniyor...