Trabzonspor - Fenerbahçe maçında yaşananlar için ne düşünüyorsunuz?

Bu ülkede maç yöneten insanlara tekme tokat girişen insanlar var. Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum. Trabzonspor taraftarının yaptığı son derece düşük karakter örneğidir. Kim olursak olalım. Ahlak denen bir şey var. O stadın tribünü ayrıdır. Sahası ayrı. Kim olursanız olun. Lutfen vicdanınızla yazın. Orada tekmeler yiyen hakemin ailesini gözünüzün önüne getirin, öyle yazın. Bunca yıl hizmet verdiği takımın taraftarından ana avrat küfür yiyen Onur Kıvrak'ı düşünerek yazın.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Orada yapılan şey kesinlikle kabul edilemez bunu konuşmam bile ama Trabzonsporu o kadar fazla tahrik ettiler ki 5 senedir bunun olacağı belliydi bu sene Trabzonspor ve Kasımpaşaya yapılan hatalar bir değil 2 değil. Onur desen elbette küfürü hak etmiyor ama egosunun çeyreği kadar oynamıyor

0|1
    0|0
    • Ya hocam bırak Allahını seversen. Bu ulke neler gördü. Ne hakemler ne kararlar. Bunların hiçbiri o sahaya inilmesine sevep değil. Bunların hiçbiri sana seyir zevki sunan insanlara yapılacak iş değil

• Sebep değil elbet. Ama her taraftar grubunda böyle tipler var ne yazık ki. Bunlar zaten en ufak olayda saldıran tipler hemen takımları linç etmek yerine ülkemizde bu insanları nasıl stattan uzak tutarız onu konuşmalıyız yoksa sanıyor musun sen Gs Bjk Fb Bursa Taraftarı asla yapmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• ul*n yıllardır hakemlere etmediğniiz küfür kalmadı yapmadığınız hareket kalmadı yok hakemler böyle şöyle bunları yaparken ahlakınız terbiyeniz saygının hakemin ailesi falan gelmedi aklınıza bir adam dilden değilde elden müdehale olunca hakemleri el üstüne çıkardınız. Neyin konusunu tartısıyorsunuz futbolu adam gibi yönetemessen o adam gelir seni çok güzel yönetir suç taraftarda değil suç yönetilemeyen futbolda. kimse acındırmasın kimseyi herkes neyin ne olduğunu biliyor

0|2
    0|0
  • Fenaa

0|1
    0|0
  • yine dünyaya rezil olduk bu şeref yoksunları futbol düşmanları yüzünden olan diğer takımlara olarak futbolcu gelmez artık türkiyeye

0|1
    0|0
  • Ben hiç Trabzonspor kulübünde mutlu olan bir futbolcu göremedim. Çünkü hep holigan taraftar dolu.

http://i.hizliresim.com/9oj9G9.jpg

0|0
    0|0
  • futboldan uzaklastirilmali boyleleri ihoo nun atesledigi terorizm tavan yapti

0|1
    0|0
    • Hocam 1 değil 2 değil. Tamam birincide haklısın. E hadi ikinciyide affedelim. Ama bu tam olarak yerin dibine sokar ya adamı. Ayıp yani ayıp insanlar orada savaşmıyor. Spor yapiyor ya. Sana gosteri sunuyorlar. Derdin ne adamlara garezin ne birader. Haksız mıyım?

• aynen oyle kardesim topal cikarken alkisliyorlar ama orda 3 5 zipcikti cikiyor ortaligi bozuyor galibiye sevinci yasayamiyoruz agiz tadiyla

• vercekler saha kapatma 1 sene falan o olcak işte ki hakettiler

0|1
    0|0
  • Bunlar olduğunda ne olmuştu hatırlayan var mı?
    https://youtu.be/Xy1NxGMPU7E
    https://youtu.be/p3rX-wZdvK4

0|1
    0|0
    • Herkes neyin ne olduğunu biliyor merak etme 😉

• Bak güzel kardeşim ben 29 yaşındayım beni yaşından büyük girip kayıt olanlarla karıştırma , ikincisi sen soru sorup düşünce istemişsin bende bu tür rezaletleri önceden yaşandığını ve unutulup gittiğini cezanın bile şahsen benim hatırımda kalmadığını ima eden 2 vid ve tek bir cümle paylaştım. Hepsi bu, eğer bunlar ağrına gittiyse sorma böyle sorular sana hakaret eden yok küfür eden yok neyin atarı bu? 20 yaşında biri olarkta 29 yaşında birine söylediğin laflara sadece gülüyorum. Git bir askerliğini yap bir önce sra delikanlılıktan bahset..

• Sen aydınlat o zmn beni kimler neyi engelliyormuş? benim gibi safların bilmediği neymiş?

• Tek kelime ile rezalet

0|1
    0|0
Yükleniyor...