Bu ülkede şike yapan Fb küme düşürülmemişken Ts ligten düşürülsün diyen Fbliler neyin kafasını yaşıyor?

Ts elbette ceza almalı ki alacaktır da. Kimse kalkıp da yapılan hareket doğru demiyor yapan kişi kesinlikle hapis yatmalı Ts da en az 12 maç seyircisiz oynama cezası alacaktır. Bunlar da hem fikirim ama ligi biraz takip edenler biliyor ki bu sene Trabzonspora yapılmadık kalmadı. Bu akşamki maçta bile o dövülen hakem gözünün önündeki %1 milyon penaltı pozisyonunu görmedi daha doğrusu görmemesi mümkün değil gördü ama vermedi (elbette bunun sonucunda dayak yemeyi hak etmiyor) ligten düşürülmeli falan diyenler var bu kadar da değil. Onlar taraftar değilmiş falan. Sanırsın bunlar sütten çıkmış ak kaşık. Onlar Fbyi unutmuş galiba hatırlatmak istedim.

Siz değil misiniz seyircisiz oynayan maçta sahaya meşale atan evet yanlış yazmadım seyircisiz oynanan maçta minik paraşütlerle sahaya meşale atan

Siz değil misiniz arsızlık yapıp tarihi kapıyı kırarak "güya" kendine göre sahayı basan.

Siz değil misiniz şehrin ortasında hemen benziliğin dibinde polis arabası yakan?

Siz değil misiniz Ts'un şampiyonluğunu çalan?

Sizin başkanınız değil mi hakemleri dövmekle tehdit eden

http://www.fanatik.com.tr/2015/08/31/aziz-yildirim-hakeme-iki-tokat-atacagim-618728

Aziz yıldırım yeniden tehdit etti gerekirse hakem odasını basarım

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Holiganlar ve hayvanlar her takımlarda var dötüyle futbol seyreden insanlar her takımda var Hatırlıyorum Gs storeda ateşe vermişlerdi o değilde kamu düşmanlığıdır böyle şeyler insanları kutlaştırır birleştirmez kameralara oynamasınlar mert olsunlar azcık haklıysalar dötüyle haklarını aramasınlar Hukuk diye bir şey var #TemizFutbolulan bu yüzden futbol izlemek istemiyorum holigan olmakla terör sempatizanı olmak arasında hiç bir fark yok adam gibi seyredin şu futbolu diyorum...

Türk fotbolu bu pisliklerden ayrıt edilene kadar izlememek daha mantıklı

0|1
    0|0
    • Ne yazık ki Her takımda var dün Beşiktaş maçında takımdaşım demeye utandığım bir grup serseri kaleciye çakmak attılar ben deli gibi sinirlendim ya hangi akıl yapar bunu nasıl insanlar anlamak mümkün değil. Ama bunları fırsat görüp Tslular böyle Fbliler şöyle Beşiktaşlılar böyle deyip fırsat kollamak da yanlış esas mesele bu insanlara ilk önce kendi takım taraftarı tepki koymalı ama şimdi bu iş takım savaşına dönerse onlar da bu olaya herkes gibi cephe alamazlar.

• Kesinlikle futbolu spor olarak seyretmek lazım ya sonuçta kimse kimseye savaş açmıyor futbol yetenek işi taktik işi o gece zayıfsa takımın yenilecek tabi bundan kaçış yok rakibi tebrik etmek varken neden hayvansı şeylere başvuruyor insanlar anlamıyorum Ben eskiden oynana futbolu özledim Temiz futbol yok resmen canileşmiş insanlar var Futbolu spor olarak izlersin adam dövmek milletin anasına bacısına sövmek için izlemezsin Bu holiganlık konusunda kendi takımımdan biri yapsa bile aynı şekilde tepki gösteriyorum rakip takımdan da Bilmiyorum Futbolcuların ukelalığıda neden oluyor mu buna Futbol izlenecek kadar kaliteli değil sanırım artık Önce insanlık sonra futbol olmalı Metin Ali Feyyazların olduğu futbolda bir tane kavga göremezsRakip takıp taraftarı düşman değildir rekabet olmalı ama böyle değil :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Günahların takımının sütten çıkmış ak kaşık rolü yapması kadar komik birşey yok

0|1
    0|0
  • Trabzon küme düşürülsün denmesi evet komik bir durum helede bunu diyenin Fenerbahçeliler olması dahada komik ama dediğimiz gibi en ağır cezayı almalı orası ayrı.

0|1
    0|0
    • Elbette ceza alacak zaten en az 12 maç alır sanmıyorum daha azı olsun ama küme düşürülsün falan hadi oradan.

• kendi kafalarını yaşıyorlar efeeemmm

0|0
    0|0
  • Hm sen daha Cenk daha bile Bjkde oynuyor sanıyorsun böyle sorumu açtın bak 10 kişi tutuklandı kumpasdan. Onuda geçtim. İbrahim Akın'ın Bjk yöneticisinden yarış atı aldım dedi de onu neden koymuyorsun buraya yoksa onuda mı bilmiyorsun yazık acıyoruz size 10 yılda bir şampiyon olan ancak şike yapar hersene ilk 2 de olan değil bunu bil.

0|0
    0|0
    • Her sene ilk 2 de olup her sene şampiyonluğu kaçıran ve bir tane daha kaçıracak kredisi olmayan yapar hadi sen git bin tane üyelik al. Bir gün yüreğin olur da bir tek üyeliğin olur sataşır sataşır kaçmazsan adam yerine koyarım

• Ey fake erkek gibi gerçek hesabından göremediğin yetmiyormuş gibi kendi pisliğini başkasına çamur atma , ibo nün fenerden aldığı paralar izle öğren

https://m.youtube.com/watch?v=qifN7YAl-q8

• @Jackkkdanielsss Gel konuş gel.. Bu olaylar olduğunda kendi taraftarlarını eleştirdin mi?

0|1
    0|0
    • Elestirmedigimi nereden biliyorsun?

• Yıllardır bu sitedesin hadi bana eleştirdiğine dair sitede açtığın bir soru göster.

• Bir aralar sana bu ülkenin insanlarının çoğunluğu cahil olduğunu söylediğimde bana kızıyordun hatırlıyor musun? :)
      Ben bir Trabzonlu olarak Trabzonspor taraftarlarının bugün yaptığı çirkefliği eleştirebilirim ama sen kendi taraftarınızın yaptığı çirkeflikleri göremezsin.

• yorum yaparak günaha girmek istemiyorum. bu ülkede sporuda umrumda değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...