Cüneyt Çakır salı günkü Manchester City- Real Madrid maçını nasıl yönetir sizce?

Cüneyt Çakır yine önemli bir karşılaşmada düdük çalacak sizce maçı nasıl yönetir? Altından kalkabilir mi haketti mi? Benim görüşüm umarım iyi yönetir gururumuz olur temennim bu yönde sizin düşünceleriniz neler?

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Avrupalı futbolcuların amacı top oynamak olunca hakemin işi de kolay oluyor.
    Bizimkiler gibi çakallık peşinde değiller.

0|1
    0|0
    • Çok doğru söyledin hakemin işini kolaylaştırmakta önemli.

• Cüneyt Çakır'ın içerde kötü, dışarda iyi maç yönetmesi de bu baskıyla ilgili.
      Dışarda baskı yok, korkmadan gördüğünü çakıyor.

Rica ederim.

• Çalıyor *

En İyi Erkek Görüşü

• bilader türkiyede yemin ediyorum maç yönetemiyor ama yurtdışında dünyanın en iyisi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Guzel yonetir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İyi yönetir

Maçları berbat etme hakkini Turkiyede kullanıyor

0|1
    0|0
  • Avrupa iyi maçlar yönetiyor fakat
    Türkiyeye gelince bazı tuhaf kararlara imza atıyor nedense..
    yani bunu anlamak zor :)

0|1
    0|0
    • Anlamak çokda zor değil aslındada biz zor diyelim yinede :) İnş bu maçı iyi yönetir.

• o kulüpler dünya çapında kulüp, cuneyt turkıyede olsa orqasaı burası tutuşmaz az para tamam hop fenerbahce lehıne ayda sevmedımı takımı hop öyle , orada yapsın öyle bişi ayakta s. kerler onu

0|1
    0|0
  • İyi olur

0|1
    0|0
  • İyi yönetir bro

0|1
    0|0
  • tebrik ederim

0|1
    0|0
  • İyi yönetir

0|1
    0|0
  • Yine her zamanki gibi maçın içine edeceğinden adım gibi eminim, bu adam bir rezalet dostum şampiyonlar liginde uefada ne işi var bu adamın.

0|1
    0|0
  • iyi yönetir, yönetmemesi için bir sebep yok

0|1
    0|0
  • İyi yonetirse finali kapar

0|1
    0|0
  • Avrupada iyi maç yönetiyor

0|1
    0|0
  • 4/4Luk hakem.

0|1
    0|0
  • Çok iyi yönetir

0|1
    0|0
  • gayet iyi yönetir. Türkiyedeki gibi olmaz yani...

0|1
    0|0
    • evet yaparsın ama mantıksız bir yorum olunca bu , mantıklı bir cevap verme gereği duydum k. bakma. Futbolla ne kadar ilgilisin? Suarez hakemi ısırmaktan 10 maçın üstünde ceza aldı biliyor musun bunu? ya da dünya kupası finalinde futbol efsanesi zidane ın materazziye kafasından haberin var mı? ya da r. madridli pepe den ramostan ya da joey bartondan , italyan gattusodan, efsane tottiden john terryden? cevabımı yazamadım çnkü g. eri zekalı berna 20 nickli şahıs engellemiş beni. cahil Allah ın cahili anlamadığın bir konuda yorum yapyrsun bilmiş bilmiş sonra engelliyorsun bilmiyorsan yorum yapma kara cahil

• yine İspanyolları tutar, İngilizleri delirtir...

0|1
    0|0
  • Çok iyi yöneteceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • İyi yönetir inşallah

0|1
    0|0
  • İyi yönetir

0|1
    0|0
Yükleniyor...