İyi ki Beşiktaş taraftarıyım diyenler var mı :) ?

Galatasaray ve Fenerbahçe kadar taraftarımız olmasa bile az ve öz taraftar olduğumuzun kanıtları var.

Uefa'dan aldığımız sayısız en iyi taraftar ödülleri.
ABD tarafından tüm zamanların en iyi taraftar grubu seçilmemiz.
Empati ödülleri
Van üşüyor sloganıyla gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluklar ve daha fazlası.

Namağlup şampiyonluğu ilk ve tek kez biz yaşadık. Statsız şampiyonlukta yolda !

İyi ki Beşiktaş taraftarıyım diyenler var mı :) ?

1|1
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Darülaceze ziyaretleri, Kızılaya bağışlanan kanlar, köy okullarına giden eğitim araç gereçleri, ayakkabılar, montlar...
    Hepsi bir yana bir Beşiktaş marşı duyunca göğsünün kabarması, gururla eşlik etmen, Beşiktaş forması giymiş birini görünce dost görmüş gibi sevinmen. Az olsun sayımız. Bu aşkı taşımak çok zor herkes beceremez.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sevinmek için sevmeyen nadir taraftarlardan biriyiz

Sarışın kardeşler kupa ile yildiz ile gurur duyarken biz Baba Hakkiyla , Seba duruşuyla , Şerefle gurur duyarız

çArşı birçok yerde farkını göstermiştir , diğerleriyle kıyaslanmayacak kadar iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet, olimpiyat stadında sahaya dalan da başka taraftarı zaten.
    Nasıl ki yapılan kötü davranışlar iyileri kapatamıyorsa kötüler de iyileri kapatamaz.
    Özellikle bu olan olaylardan kendine yontmak yerine "her takımda" gördüğümüz holiganizmin nasıl önlenmesi gerektiğini düşünmek daha doğru olur sanırım!..

0|0
    0|0
    • En kötü uyuşturucu olan televizyona fazla kaptırıyorsunuz kendinizi :)
      Sahaya girenlerin Çarşı grubundan olmadığı kanıtlanmıştır.

• 1453 Kartalları mı has Beşiktaşlı? Ya bunların uzaktan ilgisi yok. Galatasaray maçında ki amaçları Çarşıyı protesto etmek. Biz bursayı da çok güzel ağırladık ama küfür ede ede geldiler. Ellerin de bira şişeleri, bıçaklar bunların hepsi youtube da var bakabilirsin. Bursa deplasmanından da yoldan döndü taraftarlar. Vodafone Arena'da ki ilk maçta sayısız diğer takımların taraftarları vardı. Gol atınca sevinmeyen taraftarların sayısı da fazlaydı. Aralarında elbet taraftar olmayı beceremeyenler olur ama Beşiktaş taraftarlığı Türkiye'nin en iyi taraftarı olduğu kanıtlanmıştır. Diğer takımların taraftar sayısı bizden fazla ama çoğunluğu taraftar olmayı beceremiyor :) Biz bu yüzden iyiyiz.

• Yahu aynı şeyi söyleyerek aynı hataya düşüyorsun.
      İyi olması bugünkü olaydan senin pay çıkararak bunu dile getirmenin ki yanlışlığı örtüyor maalesef.
      Neyse ben kendimi anlatamadım ya da anlamak istemiyorsun.
      Diyeceğimi dedim nasılsa, keyifli paylaşımlar...

• tabikide !

0|1
    0|0
  • ben ben

0|1
    0|0
  • Yok 😂

0|0
    0|0
  • Tolga'nın ölmüş annesinee küfür eden Bjkli olmakdansa hersene ilk 2 de oynayan Fenerbahçeli olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...