Arkadaşlar sizce bu sene şampiyon kim olur?

Bence şampiyon galatasaray olur yada fenerbahçe zaten beşiktaş hiç bir zaman galatasaray yada fenerbahçe kadar büyük takım olmadı beşiktaş taratarı bana kızmasın çünkü bu gerçek Galatasaray ve Fenerbahçe ilk gelir ondan sonra Trabzon ve Beşiktaş bence. Fenerbahçeyide pek sevmesemde bizimle aynı güçteler ben fenere hak vermek isterim ama tabiki ben Galatasaraylıyım.

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Galatasaray gönlümün her daim şampiyonu.ama ligi takip edip gerçekci bir takım söylemek isterdim tabi :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Şike serbest kaldığına göre Fenerbahçe şampiyon olur :)

0|0
    0|1
  • GALATASARAY...

0|1
    0|0
  • En birinci benim yeaaa.

1|1
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • bu sene kesinlikle fenerbahçe olmalı çünkü bu senenin anlamı çok büyük

0|0
    0|0
    • galatasaray içınde çok buyuk yenı yonetım geldı oyuncular değıştı

• eet sende haklısın sizin içinde önem arz ediyor.ama bizim içinde onur meselesi artık.

• Şampiyon belli 2. kim :=))

Tabi ki Fenerbahçe.. Soruya luzummu var..:=)

0|0
    0|0
  • beşiktaşım olucakkk

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeeeee.:):)

0|0
    0|0
  • kahinlere sor

0|0
    0|0
  • benspor olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Galatasaray

1|1
    0|0
  • Galatasaray olabilir güçlü kadrosu var ama önümüzdeki maçta yenilirse yada berabere kalırsa şaşırmam.

0|1
    0|0
  • Böyle bir sonunun cevabı yoktur şöyle ki herkes kendi takımının şampiyon olmasını ister bu bağlamda şampiyonluğu ölçen zihin yoktur

0|0
    0|0
  • Biz gönüllerin şampiyonu Galatasaray'ız.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş büyük takım bunun en iyi göstergesi çarşı grubu her zaman gündemdeler diğer takımların taraftar gruplarının adının çarşı kadar duyulmaması buna bir örnek.

0|0
    0|0
    • buyuk takım avrupa maçlarında 8 o yenılırmı guldurdun benı en buyuk takım Galatasaray Uefa Cupası ve Super Kupayı aldık daha ıyısını yapana kadar en ıyısı bu ve bu bır ıspatdır fatıhın aslanları

• Yıllardır bir başarı görmedik nerde

• Zaten başka övünebileceğiniz bir şey yok :) Anca Uefa Cupası :D Bizimde Çeyrek Finalimiz var diyecemde geseli gibi olacam olmaz :D Fenerbahçe Şampiyon :)

• Favori Galatasaray Plase Bursaspor.

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • ge se olur her zaman

0|0
    0|0
  • Bence bjk olur.

0|0
    0|0