Ts yi ligden düşürüceklerini düşünüyorum?

Kural açık ve nettir.1 yılda 2 kere insan hayatıyla oynanırsa cezası küme düşme ya da lisans silinmedir. Daha önce ki olayı hakemi staddan çıkartmama kendi istekleri dışında yönlendirme. Bu günki olayda malum. Peki sizce 17 takım birleşip imza toplarlar ise küme düşer peki sizce küme düşmeli mi.

• Evet düşmeli.
    33% (1)45% (9)43% (10)Oy Ver
  • Hayır düşmemeli.
    67% (2)40% (8)43% (10)Oy Ver
  • Tsliyim ama küme düşmeli.
    0% (0)10% (2)9% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)5% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şike yapan takımı kume dusurmuyorlar ülkede Trabzonspor u niye dusursunler

0|2
    0|0
    • Şike yapmadığı kanıtlandı hem şike nedir anlatayım mı sana.50 yıl boyunca en büyük başarısı 2010 yılında 2. olmak şikedir 50 yılda bir 2. oluyorsa normaldir şike denmesi. İnsan öldürmek suç değil yani.

• Aaa izlemedin mi hani siz şike den dolayi avrupadan men edildiniz ya, o sene biz gittik şampiyonlar ligine abisi. Bu arada siz en son ne zaman gittiniz sampiyonlar ligine? Baya olmuş galiba brn unuttum da

• Biz Avrupa gidip yarı final oynadık koç sen rahat ol. Başak türlü gidemezsiniz ki.50 yılda en büyük başarınız 2010 'da ikinci olmanız. Bir daha 2. olabildiniz mi ama Fener hersene ilk 2 'de bak size 4 attık sizede mi şike parası vedik.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• En fazla 3–4 maç seyircisiz oynar.
    Bir para cezası alır olay kapanır.
    Daha önce yapılan bir maçta da aynısı oldu

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe klubü taraftarı bu ülkede polis arabası yaktı, küme mi düşürüldü?
    Fenerbahçe otobüsü silahlı saldırıya maruz kaldı.. Liglere ara mı verildi?

düşmeyecektir ve yine hiçbir şey olmamış gibi devam edilecektir..

0|1
    0|0
  • Umarım düşürürler. Düşürmezlerse zaten bu federasyona tüküreyim.

0|0
    0|0
  • Polis arabası deviren fb küme düşürülmeli

0|0
    0|0
  • Küme düşürme değilde seneye 1 sezon boyunca taraftarsız oynama verilebilir daha makul bir ceza. Çünkü lig kalitesi azalır, küme düşmeleri pek iyi olmaz

0|0
    0|0
    • Lig kalitesimi.2010'da bir başarı var oda 2. lig kalitesi Ts mi belirliyor.

• Kim var abi lig gs fb bjk dan sonra. Neyse demin forma yaktıklarını falan gördüm senin tarafına geçtim o kadarına harbiden ciddi ceza verilmesi lazım

• Bence Düşmeli ibreti alem olsun Holigan tarfdar istemiyoruz futbol centilmenlikdir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...