Polis arabasını deviren fenerliler şimdi niye bağırıyor?

Kadiköyde şampiyonluk kaybedince polis arabasını devirenler simdi masum köylü mü oldu?

1|2
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Stadı yak semti yak polis arabalarını devir dükkanları ateşe ver benzin istasyonlarına saldır sonrada güzel taraftarlıktan futbol barışından bhset ts nin küme düşürülme cezası bile almasını arzu et çok enteresan futbolun pkk sı fenerbahçedir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sus sus

0|0
    0|0
  • Çok zorlama ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçmişi bu kadar kirli takimin ts a dil uzatması utanmazliktir

0|1
    0|0
  • Kendilerini konuşmazlar.
    Futbol için adam öldüren Galatasarayı konuşmazlar.
    Adana derbilerinde yaşanan bıçaklama olaylarını konuşmazlar.
    Avrupa maçlarında fener tribünlerinin sebaya edilen küfürleri konuşmazlar.

0|2
    0|0
    • Sebaya küfür eeden de çarşıydı beşiktaştı. Seba spor tarihimizin en büyük başkanıdır. Ona kimse dil ızarmadı Beşiktaş taraftarı dışında

• Ben çarşıyla gezi olaylarında yanyanaydım. Seba Beşiktaşın değil gelmiş geçmiş herkesin başkanıdır. Ona söz söyleyenler o klüpte maalesef ki başkan oldular. Çarşı yapmadıysa buna senden çok sevindim

• Futbola güzellik katan herkes değerlidir. :)

• Evet polis arabasını devirdik. Paralelin polisi ile operasyon yapıp sakin sakin maç izleyen taraftara durup dururken gaz bombası atarsan polis falan dinlemezsin. fenerbahçe taraftarı çok büyüktür. Trabzonspor seyircisine de benzemez.

Hazmedeceksiniz! Fenerbahçe hakkıyla 2010-11 sezonu şampiyonudur. Her sene ezmiştir Fenerbahçe trabzonu! Ezmiştir! Paçavraya çevirmiştir. Bunun ezikliği ve üzüntüsü vardır Trabzonda. Sadece son 6 seneye bakarsanız ezilmiş takım görürsün. Ezilmiş taraftar görürsün. Fenerbahçe hakketti ve şampiyon oldu.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe otobüsü saldırıya uğradı kardeşim onu yaz..
    futbol bize göre değil..
    gerçekten nefret geldi artık..

0|0
    0|0
  • ne kadar da gorusune guvenmiyorsun bahsettigin macta gs li Topçular tahrik ettiler ve polis coluk cocuklu ailelere biber gazi sıktı ts ve gs liler kendileri sari laci çubuklunun durusundan tahrik oldular

0|0
    0|0
    • Futbolun yüz karaları kamu malina zarar verdiler.

• Helal be kardeşim.

0|0
    0|0
  • Hepsinin anasını... Umarım küme düşerler.

NOT: Takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...