Bu futbol terörü değil de nedir?

Trabzonspor ligden ihraç edilsin. Hakemi dövmek nedir? Bayrağımızı indirmek nedir? Ya abi sinirden delirdim yine. Vallahi yok yani açıklaması yok bunun. Bu adamlar takım otobüsümüze silahlı saldırıda bulunan adamlar. Magandalar.
Bu futbol terörü değil de nedir?
Ha unutmadan ;
2010-2011 sezonu şampiyonu FENERBAHÇE'dir.

0|7
7|33

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe düşmanlarıda Trabzonu tutuyor bu olayda bile. Hepsi aynı b0k o yüzden bir farkları yok :) 2010-11 sezonu şampiyonu Fenerbahçe'dir. Bugün trabzonu evinde tokatlayanda, cimboma kendi sahasında kadın futbolu oynatanda, beşiktaşa ikili averajda üstünlük sağlayıp puanların eşitlenmesi halinde 2015-16 sezonu şampiyonu olacak takımda FENERBAHÇE'dir. Havlamaya devam ediniz.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Volkana ayakkabı falan attilar bide tutturmuslar bir penaltılar i verilmemiş verilse sanki yenicekler hayir. bide onlar bu hamsi kafayla penaltiyi da atamaz oda ayri konu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Fenerbahçe polis arabası devirirken ve yakarken de aynı tutumu sergilemeliydin..
    ben ve benim gibi futbolseverler Fenerbahçe otobüsüne saldırı olduğunda aynı tepkiyi verdik..
    Futbol bize fazla arkadaşım..
    biz birlikte yaşamayı bilmiyoruz..
    saygı duymayı bilmiyoruz..

2|1
    0|0
  • Olaylar gerçekten üzücü ve yanlış olmaması gerken şeyler oldu yine bunların önüne geçilmeli artık ama bazı takımlarda sütten çıkmış ak kaşık değil ya da başkanlar yöneticiler artık hep birlikte durulmalı bu olayların karşısında.

1|1
    0|0
  • bu kadar da olmaz , en az 1 sene seyircisiz oynama cezasi versinler. trabzonu rezil eden maganda bozuntulari bunlar, ben gs liyim 2011 sampiyonlugumuz elimizde alindi dediniz hadi haklisiniz diyelim , ondan sonra fb ile oynadiginiz bütün maclarda hezimete ugradiniz ligde altlarda süründünüz , madem büyük takimsiniz gecmise takili kalmayip rakiplerinizi yeneceksiniz yenilince öyle hakeme saldirmayacaksiniz, facede yorumlar da gördüm trabzonlu taraftat bile kiniyor bu beni sevindirdi siddete karsi olmaliyiz.

1|0
    0|0
  • Saat 12'den Sonra Oynanan Normal Bir Maç.

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • ha siz temizsiniz bunları unuttunuz demi, şike de yapmadınız siz, helal olsun valla, bu ülkenin futbolunu bu hale getiren azizedir

scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/.../...98184659_n.jpg

0|2
    0|0
  • Bir kurşun sıkacağım belindeki kuşağa, şampiyonluk yakışmaz oh oh trabzon!! :)

1|0
    0|0
  • bunlarda beyin aramakla çölde su aramak aynı şey

1|0
    0|0
  • Trabzon bu ligden s iktir olup gitsin.. Galatasaray taraftarı olarak bu kadar bir cirkef takım daha görmedim !!! Gidin yaa alcaklar !!!

1|0
    0|0
  • Cirkeflik. Zorlarina nasil gitti fener 4 tane koyunca

1|0
    0|0
  • Trabzon taraftarı futbol teröristidir

1|0
    0|0
  • öleee

1|0
    0|0
  • şerefsiz vatan haini trabzon allah belanızı versin dinsiz imansızlar

1|0
    0|0
  • sağ arkadaki polis abimize bir de çekirdek verselermiş tam olacakmış

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=YDXczSQh2ps

Futbolun pkk larını istemiyoruz

0|1
    0|0
  • Diyarbakirdan farki yok. Ts kumeye

1|0
    0|0
  • futbol katili adamlar ya

1|0
    0|0
  • Futbol teroristi trabzonspor beter olun hepiniz ocsunuz!

1|0
    0|0
  • İlk dedijlerine katilirimda ikinci dedigin bamyaya ile olan birsey fener bu sekilde atilmiyorsa trabzon hic atilmaz benneski trabzan sporluyom daha da takim. tutmuyorum ama fener hicbir galibiyeti hak etmediginide dusunuyorm sadece ben deyil bizi dunyaya rezil etti sonucta herkez biyle dusunuyot

0|0
    0|0
  • aynen patron katılıyorum sana rsmen yobazlık...

1|0
    0|0
  • ilgincc

1|0
    0|0
  • lan hamsi kafalılar birde galatasaray forması yaktı o formada türk bayrağı var adi herifler

1|0
    0|0
  • Sarııııı!!!

1|0
    0|0
  • 2010 -11 fener mi sampiyon oldu o yuzden sampiyonlar liginr alinan takim trabzon oldu istediginiz kadar biziz diyin leke size bulasti bundan 200 yil sonra olsa bile adiniz cikti bir kere uefaya bakarim ben bu kaypak sahtekar adaletsiz federasyona asla bakmam

0|0
    0|0
  • Az bile yaptılar

0|0
    0|0
  • Adamların kupasını çaldı fener. Kinleri ondan dolayı

0|0
    0|0
  • Türkiye'de ilk defa olmuyor bu olaylar.

2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur.

0|0
    0|0
  • 😄😄😄😄 güzel kardeşim hakemlere az bile yapmislar
    Not maci izlemedm gs liyim :)

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapan polis arabası deviren taraftarına da tepki gösterdiysen helal olsun ama göstermediysen bu iki yüzlülüktür

1|0
    0|0
  • üç tane pisligin yaptıgı şeyden dolayı takım ihraç mı edilirmiş? şike yapanlar ihraç edilmeli bence :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Birincisi 10 11inci sezonun zaten kabul edilmiş ve kupası verilmiş bir takımı varken tartışmak sacmalik.

Trabzon insanı bu kadar mal olamaz buna inanmıyorum. Hepsi planlı yapıldı. Maçı izlerken provoke edileceğini biliyorduk zaten. Üç beş taraftarın yaptığını tüm taraftar çekmek zorunda değil. İhraç çok ağır olur

0|1
    0|0
  • adamların genlerinde var cidden aşırı sinirliler

2|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Olaya hakim değilim bilmiyorum

1|0
    0|0
  • kızdırmasınlar karadeniz insanını yaparlar :D :D