Fenerbahçe - Trabzonspor maçı dakika 89'da yarıda kesildi, şimdi ne oldu Fenerbahçe 3 puanı alamadı mı?

Son durum ne olacak Fenerbahçe puan alamayacak mı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahce alir.
    Herturlu 😍
    💙💛💙💛💙

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tatil edildi, skor 3'ten fazla olduğundan dolayı 0-3 mağlup olma durumu olmaz. Fenerbahçe 4-0 yenmiş sayılır, Trabzonspor'a da sanıyorum en az 7-8 maç ceza gelir. Zira saldırıya uğrayan hakemin bayıldığını falan duydum, çok yazık oldu. Bitime sanırım 2 dakika kala indi o taraftar aşağıya. En çok Hami'ye üzüldüm, çok severim kendisini; sonra da Erkan'ı tebrik ederim yaptığından dolayı. Keşke bunlar olmasa, o futbolcular içeri doğru koşarken onlar adına utandım ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4-0 la kurtardilar paçayı yoksa bir 6da onlara atacak nasip olmadı

0|1
    0|0
  • Tek derdim fener zaten olan bize oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Siz nasıl futbol izliyorsunuz ya 4-0 giderken maç yarıda kesilirse ne olacak 3 puanı silinecek hali yok Fbnin aldı tabii ki de

0|0
    0|0
    • iddaa ile kafam karıştı yarıda kesilince oranlar 1 diye sayılıyor ya belli olmaz korkuyom şimdi

• Cenk Gs maçında nasıl top oynadı öyle çıkıp gol yedi ya. Sen hiç konuşma Bjkli Cenk'i daha bile Bjk de sanan sensin :) oyuncularını tanımıyorsun ilk 11 i say desem sayamazsın kesin. Sergen Yalçın Tümer Metin dersin kesinç :)

• @Otursıfir0000 gördüm gördüm de senin kadar böyle takıntılısını görmedim komiksin gerçekten evet beşiktaşın 11ini sayamam ben.

• FB 3 puanı aldı dostum.

0|0
    0|0
  • maç 4-0 tescil edilecek fenerbahçe lehine...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe aldi kardes

0|0
    0|0
  • Hükmen 3-0 verebilirler. Tr4bzonsp0r da amacına ulaşmış olur 4-0 sayılmayacak sonuçta.

0|0
    0|0
  • 4-0 tescil edilir 3 puanı aldı

0|0
    0|0
  • Hayır aldı tabiki ama Ts çok büyük ceza kapıda.

0|0
    0|0
  • Babayı aldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...