Trabzonspor-Fenerbahçe maçı çıkan olaylar sebebiyle durdu; ne düşünüyorsunuz?

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı çıkan olaylar sebebiyle durdu; ne düşünüyorsunuz?
Yine; malesef birkaç kendini bilmez taşkınlıkla başladılar, sonrasında da bir genç 5. hakeme saldırdı ve inanılmaz derecede darp etmeye başladı. Tezahüratlar, bayrak asmalar, şişeler taşlar ve sökülen koltuklar, Fenerbahçe'nin teknik direktörünün oyuncular gayrele soyunma odasına çekmesi ve hakemle birlikle tüm oyuncuların koşarak içeri kaçması. Bu mudur futbol? Bunu mu istiyoruz Türkiye'de biz? Hacıosmanoğlu'na saygılar, güzel eserler bıraktı ardında. Hepsini o yapmadı ama sağolsun epey bu kin ve şiddet yolunca kilometre katettirdi taraftara...

Sizce çözüm nedir? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ts antipatim artıyor bu nedir ya her Fenerbahçeyle karşı karşıya geldiklerinde böyle oluyor! Futbol bu değil daha takım girerken başlıyor olaylar ve kimse bu adamlara engel olmuyor ! 😡😡

Gerçi bu ne ki otobüs kurşunlandı failler hala yok 1 yıl geçti.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fenerbahceli olarak sunlari soylemek istiyorum. Trabzon bugun kaybetti tamam bu olabilir normaldir ama macin bitmesine 2 dakika kala densiz cikti hakeme saldirdi. Kendi sahasinin koltuklarini kirdi. Bu nedir ya? Bu mu trabzon aski? Resmen zarar veriyor.2 dakka daha beklesene be adam ! Simdi abartisiz 8 mac ceza yer trabzon sorumsuz taraftari yuzunden gecmis olsun. Spor bu degil. Hazmedemicekse gelmiyecek izlemeye.

0|1
    0|0
    • Bir de Hami'ye küfür ediyorlar, onlar gibi seksen tane adam eder Hami, tam bir trabzonludur. Ayıp yahu, sorsan bugün trabzonlulara; gene savunup aynıısını yaparlar.

• Yillarini trabzona adamis. Vefasizlar...

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir Galatasaraylı olarak kınıyorum tam bilmiyorum olayı ama futbolcular zırhlı araçlarla götürülmüş rezillik yahu ! Can taşıyor onlar mesleklerini yapıyolar bu ne ahlaksızlık !

0|1
    0|0
    • Ailelerini düşünsene; evde bekleyenleri... hele yabancilari; bizim ulkecek imajimizi... yazik yahu

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülke olarak yaratığa evrim geçiriyor ne olacak. Yaşanacak ortam değil ne sporu doğru ne diğerleri.

0|1
    0|0
  • Şerefsizlik, Beşiktaşlıyım ama yani yan hakemin suçu ne.
    Hadi bari dövecen nam yapan git orta hakemi döv. :D

0|1
    0|0
  • Cozum aciktir arkadaslar.

Adalet.

"Bu olaylar neden yasaniyor" sorusunun cevabi hepimizde ayni sekillenir diye dusunuyorum.
    Olaylari tasvip etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Paraleldir paralel :D

0|1
    0|0
  • Yav bide fb maçında gs forması yakmışlar neyin kafasını yaşıyo bu balık hafızalılar. Yani balık hafızalılık insana kiminle maç yaptığını falan da unuttturuyor galiba

0|1
    0|0
Yükleniyor...