Trabzonspor-Fenerbahçe maçı, olaylar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Jackkkdanielsss
Ben böyle birşey gerçekten görmedim. Türk'ün Türk'e karşı böyle hareketleri kabul edilebilir gibi değil.. Bu nasil bir nefrettir.
Güncellemeler
+1 yıl
Kimi gelmiş kaç yıllık önceki şampiyonluğu öne sürüyor, kimi iyi yaptılar diyor. Holiganlığı savunan bir zihniyetle yaşayın, sonrasinda biz Atatürk'ün çocuklarıyız...
Trabzonspor-Fenerbahçe maçı, olaylar hakkındaki düşünceleriniz neler?