Çağla Büyükakçay Türkiye tenis tarihinde bir ilki başardı ne düşünüyorsunuz?

İlk wta kupasını kazanan Türk tenisçi oldu. Zaten bir maç izleyişim var totemler falan neler neler bacaklarımı hissetmiyorum artık sanki maçı ben oynadım. Herkes kazanamayacak dedi ben kazanacak görürsünüz dedim beni haksız çıkarmadı Arda da benim gibi izlemiş:)

Müthiş bir yeteneği var gerçekten gururlanmamak elde değil. Yeteneğini geçtim duruşu bakışı konuşmaları falan çok olgun. Beşiktaşlıyım ama bana sorsalar seni bir sporcuyla tanıştırmak isteriz hakkını kimden yana kullanmak istersin deseler hakkımı Çağladan yana kullanırım çünkü gerçekten takdir edilesi bir başarı öyküsü var. Adana'dan çıkıp şu an ilk 100 içine girmek müthiş bir şey.

Çağla Büyükakçay Türkiye tenis tarihinde bir ilki başardı ne düşünüyorsunuz?

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun. sayılarının artması dileğiyle

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun gurur duyuyoruz kendisiyle güzel şeylerle gurur duymak çok güzel :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adanadan böyle kişilerin çıkmasına alışık değiliz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok iyi oynuyor ama mükemmel derecede değil son maçı romanyalı hatunu iyi gömdü. Başarıların devamını diliyorum. 😅

0|1
    0|0
    • Bence imkansızlıklar içinde müthiş. Tenise ne yatırımı var bu ülkenin onu da düşünmek lazım futbola yaptığımız yatırımın 1000 de birini tenise yapsaydık şu an kesin ilk 50 da biri vardı ülkemizden onu da düşünmek lazım

• Kesinlikle ülkemizde spora yatırım olarak sadece futbol ön planda diyebiliriz diğer sporlara destek az.

• Helal olsun başarılı gerçekten.

0|1
    0|0
  • İyi bisey

0|0
    0|0
Yükleniyor...