Azimli olamiyorum?

Giji bery cay aldim + fitnesse gitcektim zamanım yok ama evde yapicam spor ama hic azimli degilim kilomdanda cok rahatsizim ayrica nasıl hareketlerr onerirsiniz en hizli ve etkili yontem olarak

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl zamanınız kendinizi kandırmayın. Spor olmadan çok zor fit olmak

0|0
    0|0
    • Sabah 8 de okul var aksam 4.30 cikis 5 te iste oluyorum saat 8 de cikiyorum o saaten sonra da fitnesse gidemem evde de insan yapamiyo bir yere kadar hep

• Haklisin tabii bahane degil bizim burdaki spor kompleksinee sordugumda bana bayanlarin ki 8 de kapaniyor dedi

• Haftasonu gitme imkanınız da mı yok çünkü spor gerçekten çok hayati ben sporla birlikte ayda çok rahat en az 5 kilo verebiliyorum ama şimdi ayağımda sorun var aynı diyet programıyla 1 kilo vermedim.

En İyi Kız Görüşü

• Goji berynin cayi etkili degil meyvesini tüket sabah ögle aksam yemeklerden once bir avuc tuket spor yapman şart fitness ve pilates programlariyla hem yağlarini yakip hem kas inşa edebilirsin üşengecligi ve bahaneyi birak bir an once spora basla iyi bir egitmen esliginde haftanin en az 4 gunu calisirsan degisimi gorursun her seye vakit ayiriyorsunuz konu spor olunca hep bir bahane functional trainerim senin gibi bir cok kisiyi zayiflatip forma soktum hepsinin basta senin gibi bahaneleri vardi beraber aştık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Dostum ben 17 yaşımda 95 kiloydum şimdi 23 yaşında 72 kiloyum , herşey senin istemen ile başlar etrafında yapamazsın diyenler olur hatta sen bile kendi kendine dersin ama insanın isteyipte ulaşamayacağı nokta yoktur, omuz göğüs ve bel çalış 5 kg dummbel ile ardından geliyor gerisi

0|0
    0|0
  • Bu iş pasta yapmaya benzer kekini yapmadan süsleyemezsin, sporda da vücudu yapmadan insanlara sunamaz ve o kasları gösteremezsin. ya da fit olamazsın ;)

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum var azim yok bizde valla. :D

0|0
    0|0
  • Yurus yap

0|0
    0|0
  • Azimlie sican duvari deler bilmezmisin

0|0
    0|0
  • İlk önce motive ol fitnness bayanların videolarını aç o vücutlarını gor bende yapabilirim de

0|0
    0|0
  • Hafta sonları yap ya da sabah yarın saat önce kalksam bile yeterli olur

0|0
    0|0
  • Fitness yapma Crossfit yap emin ol sikilmayacaksin ve inanilmaz etkisini gorceksin

0|0
    0|0
  • Sen motor araba binme devamlı yürü bide yemegi kıs

0|0
    0|0
  • nikini değiştir önce

0|0
    0|0
  • kaç kilosun? yaşın? boyun?

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim kilom 65 filann

• sadece yürüyüş yap. yediklerin kaliteli olsun. abur-cubur dan uzak dur. gelişme dönemindesin zaten. saçma sapan diyet vs yapma.

Kızlar Ne Diyor 4

• Evse spor yapacaksan Jullien Michaels 30 days adlı youtube'da videolar var. 30 dklık. Hiç ara vermeden bitirmeye çalış. Başra zorlanırsın ama inan faydali. 3 seviye var. 1. seviye 1-10 2. seviye 11-20 3. Seviye 21-30 günlerinde izleyip uygula. Ben yaptım bir kaç gün iyiydi. Neden mi devam etmedim? Haftanın 5 günü fitness a gidiyorum. Birde her sabah ya da her akşam 1 saat yürüyüş yapabilsen çok güzel olurdu. Yürüyüşün üzerine 3ü dakika da o videodakileri yap. Fıstık olursun. 😙

0|0
    0|0
  • Giji bery midir nedir onu kullanmayın diyorlar bence yeşil çay içebilirsin. Merak etme spora bir başlarsan kendindeki değişimi gördükçe hırs geliyor içine

0|0
    0|0
    • Dans mi mesrla onerdigin bir tur var mi

• Zumba.. İnternette zumba videolarıda var

• Boğazını tutucan sadece hareketle olmaz 😁

0|0
    0|0
  • Ebru şallı 2 haftada 2 beden pilatesi var denedim olduu

0|0
    0|0
Yükleniyor...