Bjkliler yine şampiyonluk gitti diyormusunuz?

Malum sın dakikalarla berbaerlik geldi bu yılda şampiyonluk gitti dediniz mi umudunuz var mı hala.

• Malesef şampiyonluk gitti.
    17% (3)27% (6)22% (9)Oy Ver
  • Hayır gitmedi.
    67% (12)45% (10)55% (22)Oy Ver
  • Şerefli 3. oluyorlardı artık 2. olurlar işte. Fener şampiyon.
    6% (1)28% (6)18% (7)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    10% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Fener kim şampiyon olmak kim :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene şampiyon olacağız. 3 puan öndeyiz, hala şampiyonluğun en büyük adayıyız ve şampiyon olacağız.

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum maçlarınız çok zor.

• En iyi futbolumu. Moskovaya elendiniz biz eledik. Türkiye kupasında iki maçtada Konyaya yenildiniz biz yendiki. Size ilk maçta 2 gol attık 2 gol hakem ile bulup yendiniz. Ersan kırmızı görmedi. Evimizde 2-0 gibi ezdik. Anadolu takımlarına karşı mı iyisiniz.

• O Konya sizide yendi. Yaaa skora göre yorum mu yapılır yaaa çok güldüm :D Futbol bilgin bu kadar işte. Evet bu ligin en iyi futbolunu oynuyoruz. Bunu sadece ben değil objektif bakan herkes söylüyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha kaç haftadan böyle derseniz nasıl kazanacaz?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fb hala altımızda , unutma unutturma

0|3
    0|0
  • 3 puan öndeler hala..

0|1
    0|0
  • Şampiyonluk mücadelesinde güzel top oynayan rakibi olsa belki derim ama zannetmiyorum. Beşiktaş da puan kaybeder Fenerbahçe de muhtemelen. Fenerbahçeliler Gençlerbirliği ile Başakşehir maçlarını çantada keklik gibi görüyor ama yanıldıklarını anlayacaklar. O iki maçın birinde puan kaybedeceklerdir. Beşiktaş da Galatasaray ya da Konyaspor maçında puan kaybeder muhtemelen. Ama şampiyon %90 Beşiktaş diyorum.

0|0
    0|0
  • İlk yarıda yaptık gene yaparız sıkıntı yok

http://i.hizliresim.com/qMXgnB.jpg

0|1
    0|0
    • İyi oku. Kayseri düşmemek için oynuyacak. Osmanlı hayatında ilkkez Avrupaya gitmek için oynayacak. Gs Avrupaya gitmesi için yenmesi şart. Konya rekorunu arttırmak isteyecek 2016'da ligde yenilmeyen tek takım.

• ee bizde şampiyon olmak için oynaayacagız unutma kadro bizim daha yi ee şampiyonluk ne anlatıyosun sen objektif ol adam ol sorun zaten yanlı

• trabzonda bak ananızın hatırını soruyolar hepinizi sikcez çiçeğine koduklarımın

• Fenerin şampiyon olacağına inanan futboldan anlamıyordur

0|0
    0|0
  • hee 3 puan önde lideriz ama umudumuz yok))) salakmısın la sen

0|1
    0|0
    • Kimlerle maç var farkındamısın.

• evet gs yenmeyeni dövüyolar kii yendik konya başakşehirde 4 attık) zaten son hafta beşiktaş son haftaya geitrcekde bırakcak isterse liverpool olsun ee geriye ne kaldı osmanlıyla kayseriyi bjkliyim die demiyorum ilk 2deki takım yener en azından 100%50 de lan allaha şirk lan bu ne şımarıksınız bide nie bizi sevmiyolar dersin sen başakşehirle oynamıycan sanki gençlerle oynarken zaten atarız die rolantiye alırsın lap die bir geçirirler 40 dk dönersin

Yükleniyor...