Bu senenin en iyisi kimdi?

Bu sene gs fb firtina gibi esti fakat bjk bu firsati degerlendiremedi . Gs fb uefada sampiyonlar liginde oynarken bjk neden sampiyonluga uzak sebep ne olabilir?

Samet hoca basarilimi sizce bu basarilisizligin nedeni ne olablir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• elindeki kadroya göre başarılı gözüküyor sonuçta bu hafta kazansaydı yine yarışın içinde olacaktı sene başında 10. olur diyenlerde vardı bence iyiydi bjk

bu senenin en iyisine gelince daha belli değil Galatasaray lider iyi gibi gözüküyor ama Fenerbahçe 3 kupayla kapayabilir sezonu ozaman son 10 yılın en iyisi olur

0|0
    0|0
    • Ama fb de gs de sampionlar ligindeydi onlara kalmisti meydan

• fernandese bağlıydı takım o yokken çok sıkıntı çektiler oda her maç aynı performansı gösteremediki geçen sene daha iyiydi mesela

• Evet ya fernandes cuvalladi bu sene

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu senenin en iyisi Galatasaray.Zaten şampiyonda olacak gibi...

Samet hocayı başarılı buluyorum.Elinde ki kadroyla yapabileceğinin en iyisini yaptı.Yönetim Samet hocayla devam etmeyecek gibi duruyor ama bence eğer kalırsa,uygun takviyelerle Beşiktaş gelecek yıl çok başarılı olabilir.

1|1
    0|0
  • gs ıdı bu senıen en ıyısı

0|0
    1|0
  • galatasaray en başarılı takım.en önemlisi ligde şampiyonluğa gidiyor ve şampiyonlar liginde çok başarılı bir performans ortaya koydu.ligde şampiyon olması çok önemli :/ bjk orta sıra takımı zaten başarısız olmaları normal

0|1
    1|2
    • Aynen ama ilk macta cuvalladi yoksa elerdi reali

• zabri reisin takımı

1|0
    0|0
    • Yazmsk icin yazma sorumla ne alaksi var

• Galatasaray demek istesigimi .anlamadiysan o benm kabahatim degil

• O değil de akhisar belediye nedir arkadaş yahu iyice averaj takımı oldular gelen 2 giden 3 çekiyor.

0|0
    0|0
    • Soryla ne alaka:))

• yahu ben de bjkliyim. Bizde ekonomik olarak iş yok. Demirörenin yediği b..kları bikaç sene temizlemeye uğraşıcaz. Hatırlasana sezon başında hiçbir hoca takımın başına geçmek istemedi. Ben beşiktaşımı izleyip mutlu olamıyorum ama akhisarı izelemyi seviyorum. Maçları gollü oluyor en azından, bir de top oynayamıyorlar. komedi yaa

• Himm anladim bu sene en iyi gs idi . son macta reali iyi yendik ama kismet bence fener yener lazioyu ins

Kızlar Ne Diyor 1

• samet hoca yetenek avcılığında iyi fakat iyi bir teknik direktör değil.Bu sene Beşiktaşın başında iyi yönetecek bir hoca olsaydı şu an açık ara önde olurdu.

1|1
    0|0
Yükleniyor...