Iphone 5 hakkında ne düşünüyorsunuz olanlar yazsın...

iphone 5 hakkında ne düşünüyorsunuz olanlar yazsın lütfen.

1|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Annem kullanıyor iğrenç tiksinti birşey hem ekran küçük hem mesaj atarken bile internet yiyiyor müzik indiremiyor anca İtunes den para ile indiriceksin o şekil yani sonraa fotoğraf almak istersen Whatsapp ı olan biri sana o fotoğrafı mesaaj olarak yollayacakta sende alacaksın mesele yani ama eğer telefon alacaksan kendimde kullanıyorum Samsung Galaxy S3 Al derim çünkü uygun ve özellikleri çok güzel kamerası nikona yakın kalitede buğu özelliği vb. çok güzel yani ama İphonemi büyük konuşmıyım ne ben ne akrabalarım ne ailem asla aldırmam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Verilen para etmiyor o kesin de alan gene alsın.

0|0
    0|0
  • gerek yok o kdar özellğe

0|0
    0|0
    • arkadaşşım biraz açsaydın konuyu dağıtsaydın girseydinya detaya

• Tutmadi yaaa ben begenmedii resmenn boyasi kalkiorrr...

0|0
    0|0
  • süperrrrr rahat bir telefon... ama asla benim olmayacak iştee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 5 s beklendiği gibi çıkmadı. Bir telefoncu olarak çöp malı diye kabul ediyorum. Galaxy S 4 ü bekle

0|0
    0|0
  • senın ne kadarını kullanacağına bağlı kımısı ıpou sadece telefon dıye kulllanıyor elın oğlu ıpone ıle ucak uçurdu ama sen ne kadarını kullanacaksın

0|0
    0|0
  • facebook ve twittera giriyosa ve fiyatı da maaşının en az 5 katı ise alınır. türkiyede işler böyle yürüyo.

0|0
    0|0
  • 4 s den hcbi farkı yok özellk olarak.. sadece daha ince uzun ve hafif.. bide cok cabuk boyası atıyo kenarlarından

0|0
    0|0
  • 4s alcam yeter o bana

0|0
    0|0
    • ben s3 kullanıcısıyım s4 düşünüyorum artık samsung telefon çağında 1. bence

• 4s kullanıyorum etrafta 5 alanlar var

bence görünüşü güzel değil çok ince uzun gibi alacaksan al 4s

0|0
    0|0
Yükleniyor...