Sizce Galatasaray içinde bulunduğu bu zor süreçten ne zaman çıkar?

Gs borç batağında avrupadan 1 sene men edildi ama gerçi ligteki bu sıralamasıyla ceza almasaydı da gidemezdi avrupaya takım berbat oynuyor istikrar yok zırt pırt teknik direktör değiştiriyor başkan değiştiriyor sizce ne zaman çıkar gs bu zor süreçten?

Güncellemeler:
...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bu süreç çok zor. Ama maçları izliyorsan zaten kötü oynayan takımımızın belinin doğrulmaması için hakemlerde planlı bir operasyon yürütüyo. Mesela bugün ofsayt diye verilmeyen golümüz ve önceki maçlarda çok kritik kararlar. Hakem hatalarından hemen sonrada kalemizde golü görüyoruz. Yani hakemler hem golümüzü engelliyo hemde takım ataktayken hazırlıksız yakalanmasına neden olup kalemizde gol görmemize neden oluyo. Onun dışında evet bu takım çok kötü asla şampiyonluk adayı olamazdı. Ama hakemler hakkımızı yiyosa ve takım kötüyse bunun bir sorumlusu olmalı kimse suçu başkasına atamaz. Bu sorumluda başkan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gs son 2 maçını iyi oynayıp kazanıyor kupayıda alir muhtemelen. Ve Mayista yönetim gidecek yeni yönetim ve Lucescu gelecek iddiaları var

0|1
    0|0
    • yönetim gitmez başkan gitmem diyor değişmesin daha yeni geldi zırt pırt başkan değişikliği iyi değil

• Gider büyük ihtimal baskılar var camiadan

• tam bilmiyorum ama istifa etmeyeceğim diyor hep basına böyle ha bire başkan değişikliği olmaz ki

Erkekler Ne Diyor 3

• En az 2 yil boyle sürüklenir

0|1
    0|0
  • 2 yıl içinde toparlanırız.

0|1
    0|0
  • Uzun zaman sürecek, tek şartı planlı , uzun süreli bir yönetim, oda cem uzan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...