Galatasarayin hali ne olcak?

Galatasaray nasil bu hale geldi? Şu an mac izliyorum da eskisi kadar keyifli degil hep kaybetme düsüncesi var. nasil düzelir bu takim?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu takım biraz zor düzelir, şuursuz yönetim, berbat kadro planı, saçılan saçma sapan paralar, bir de üstüne rehavete kapılmış bir takım olunca böyle mala bağlarsın.

Avrupa'dan ceza yediler, mali olarak bitmiş durumda klüp, para yok, ellerinde Sneijder, Podolski, Muslera ve Selçuk İnan'dan başka para edecek bir tane topçu yok, kadro çöp, üstelik ederinin çok üstü maliyetli, Galatasaray'ın Olcan Adın'ı oynattığı paraya Beşiktaş Gökhan Töre'yi, Quaresma'yı falan oynatıyor.

Yanisi, daha bir iki senesi var Galatasaray'ın en az, o bile yetmeyebilir toparlanmak için.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yönetim ve oyuncularla anadolu takimi görüntüsünden çıkamaz

0|0
    0|0
  • Galatasaray arada boyle ciddi dususler yasiyor ama iki sene icinde tekrar toparlanacaktır.

0|0
    0|0
  • Yorumlara okuyorum da olcana falan. laf edenler var guluyorm bu takim bu kadro gecen sene sampiyon oldu yazik ... girsin 4. Yildiz

0|0
    0|0
  • Yönetim ruhsuz onları değişmesi gerek

0|0
    0|0
  • Ben fbliyim ama gs siz ligde keyif yok. Yoneticilerin pisligi herzamanki gibi. Fb bamyaya yapiyor diye sikayet ettikleri uefa dondu onlara vurdu o sirada gs yi soymakla mesgullerdi çünkü yazik taraftarlarin parasina

0|0
    0|0
  • kadro planlaması en büyük sorunu bu

0|0
    0|0
  • Düzelecek merak etme

0|0
    0|0
  • Yönetim istifa. başka yolu yok :/

0|0
    0|0
  • Abisinin peşinden devam etsin ♥♡FenerBahçe♡♥