Sabah sabah koşulur mu ya :/ , sabah koşusu denen bir şey var mı faydalı mı?

Merhaba arkadaşlar ben koşuya başladım , aslında başlamam gerek yani spor hobi için koşmuyorum koşmam lazım neyse :)) , normalde günde 4 km öğlen 15.00 gibi başlıyorum 1 saatte bitirip eve geliyorum ama bizimkiler sabah 7.00 gibi kalk sabah koş sonra akşam 19.00 gibi koş diyorlar tamam da , sabah 07.00 de nasıl koşacağım ya sabah sabah nasıl koşulur aç karnına? :/ var mı böyle bir şey ya :/ yine sabah 4 km mi koşayım yoksa daha az mı? sabah uykulu uykulu aç karnına nasıl koşulur ya anlamadım :/ ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabah en guzeli

0|0
    0|0
    • Hadi ya :)) peki bir deneyeceğiz bakalım ama , sanırım sende koşuyorsun ; peki 4 km uzun mu koşayım sabah , yoksa kısa mı ?

En İyi Erkek Görüşü

• Aç karnına daha çok yağ yakacağın doğrudur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha fazla kilo verirsin aç karınla koşarsan ama ben çok tafsiye etmiyorum bünyen zayıf ise.

0|0
    0|0
    • Yok hocam kilo vermek için değil kilo vermek için koşmuyorum , öğlen sıcak oluyor onun için diyorlar sabah koş diye yani bilemiyorum ki yine 4 km uzun mu koşsam yoksa sabah kısa mesafe mi?

• Ha ozaman bencede sabah yap, sabah daha serin. Ama kahvaltını yaptıktan sonra

• İşte kahvaltı yapmıyoruz o saatte , bizim kahvaltı 10.30 , 11.00 gibi öğlene yakın saatlerde kahvaltı yapıyoruz , o saatte çıksam koşsam mı bilemedim ya da koşmadan önce bir elma muz gibi birşeyler mi atıştırsam

• sabah alışınca daha iyi oluyor

0|0
    0|0
    • Peki hocam ama yine uzun 4 km falan mı koşayım yoksa sabah kısa mı olsun?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...