Fitness tan anlayanlar buraya bakabilir mi detay?

Resim bana ait 1 senedir bu sporu yapıyorum bu aralar yogunum 1hafta gidemiyorum mesela spora hem ölçüden düşüyorum hemde vijdan azabı cekıyorum, evde dumbell ve z varım var evde olan kası koruya bilirmiyim böyle programlar var mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hemen öyle kasların erimez sen yine dumbel ile çalış düzenli mekik çek leg raise yap biliyorsundur kalçana ellerini koyarak iki bacağını yukarı kaldiriyorsun daha sonra şey yap sanki spor salonundaymissin gibi yaptığın ağırlıkların hepsini kendi ağırlığın ile yap mesala bacak calisacaksan sandalyeyi oturup kendi ağırlığın ile çalış beslenmene özellikle dikkat et bunları yaptığın surece hiç bir sıkıntı yaşamazsin.

0|0
    0|0
    • Denedim tam 1ay hiç idman yapmayınca erimeye başlıyor tamam deniycem dostum yaza kadar biraz daha toplasam iyi olcak

• Tamam cok teşekkür ederim

• Rica ederim 😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Evde workout programları var ama spor salonu kadar etkili olur mu bilmem

0|0
    0|0
    • Denemedim hiç denemek lazım

• Dene faydasini gorursun beachbody nin programlari p90X bodybeast faln torrentten indir yap takvimleri falnda oluyor onlarin

Erkekler Ne Diyor 2

• yorgun olsanda gıt beslenmenı arttırabılıyorsan beslenmenı artır karbonhıdatıa artır ek takvıye kullan proteın tozu l cratıne amınoasıt

0|0
    0|0
  • Şınav, mekik, barfix bide ters mekik de yaparsın geriye sadece bacak kalır. onuda bisiklet sürerek yaparsın. Ama tabi kide fitnessa gitmen daha iyidir.

0|0
    0|0
    • Haftada en az 2 gün gidiyorum da gidemediğim günler için lazım yani

• Artık yapabildiğin kadar o zaman. En azından kaslarını koru emeğine yazık çünkü.

Yükleniyor...