Kadın olmanın faydaları,erkek olmanın faydaları sizin için nelerdir????

kadın olmanın faydaları erkek olmanın yafdaları sizler için nelerdir hatta karşı cinsler için küçük bir empati kurabirliz?

link

link

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• erkek olmanın faydaları dağınık ol hiç bir şeyi elini sürme yemek yapmak yok bulaşık yıkamak yok kafasına göre takılma var geç gelebilir eve :D kadın olmanın faydaları hesap ödeme derdi yok dolmuşa biner erkek yer verir başka aklıma gelmedi :d

1|0
    0|0
    • size göre biz çok rahatız dimi:)

• yok bee biz daha rahatız size göre misafirliğe gidersiniz bulaşığa yardım temizliğe yardım yemek hazırlamasına yardım :D biz yemek ye sonra geç kenara otur allah yardımcınız olsun :D

• kadın olmanın faydalarını senden daha iyi kimse bilemez bence. erkek olmaya gelince yine kadınlara borçluyuz erkeklğiimizi sadece kadınlar üzerinde test edecek kadar aciz durumdayız şuan

1|0
    0|0
  • erkekliklerin kolayliklar

koca eve gelir yemek hazir

ardindan cay hazir

ardindan meyve:))))

iyimi bu

kadinlarda yan gelir yatar

1|0
    0|0
  • Erkeklerin kalbi 2 fonksiyonludur.

1.si her canlının ki gibi vücuda kanı ortalama dağıtmakla yükümlüdür.

2.si bazı özel anlarda kanı beyinde dahil hiç bir yere dağıtmaz sadece bir yere pompalar.İşte o anda erkeğin en savunmasız hali zuhur eder.

1|0
    0|0
  • Erkek her şeyi yapabilir, kadın her şeyi yapan erkeğe her şeyi yaptırabilir.

2|0
    0|0
  • Her Ay 1 hafta servis dışı kalmayız :)

1|0
    0|0
  • bira içtikten sonra açık havada istediğimiz yere işeyebiliyoruz tuvalet bulma gibi bir derdimiz yok

1|0
    0|0
  • bence kadnlar şanşlıdır erkekler hep onları korur

1|0
    0|0
  • erkek olmak yeterli artısı eksisi orda kalsın:)

1|0
    0|0

• onu bilmem ama kadından korkmayan Allah tanda korkmaz

1|0
    0|1
  • link

biz buyuz lanet ossun :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...