Birisi bunları size söylese napardınız ? linke tıklayın ..

link ayrılmışsınız soğukluk girmiş araya sıktığınız için bunalttığınız için soğumuşsunuz ve sevmiyorsunuz artık ve ayrılalıda 4 gün oluyor Bunları o ayrıldğınız kız karşınıza çıkıp söylese napardınız ? ben çok etkilendm Şu an :/

Güncellemeler:
Benimde demek istediklerim tam olarak bu ona karşı ..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerine bakarım, göz yaşlarındaki samimiyete bakarım.

0|0
    0|0
    • ya ağlak insanlardan nefret ediyosan ?

• Ne kadar erken o kadar iyi.

• Aynen bende böyle düşündüm fazla zaman geçmeden knuşıyım diye ama bazı arkadaşlarım bekle kafasını toparlasın dediler.. ama ya ozmn geç olursa diye korkuyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• üf oğlan ne kadar itici öyle hayatımda böylesini görmedim yolda görsem yolumu değiştirrim. bunu hamile bir kadın görse çocunu düşürür. mevlana görse gelme der .adaya atsalar adadaki hayvanlar adayı terk eder.

0|0
    0|0
    • ben çok etkilendim yni itici gelmedi pek sana nesi itici geldiki .

• (: hayatımda böyle bir kızla karşı karşıya gelmiyeceğim için bir şey söyliyemem. zaten böyle şeyler film ve dizilerde olur (: kapılmamak gerek.

0|0
    0|0
    • ya olsaydı etkilenirmiydin ayrıldığın kızdan falan :)

• Olsa da kıymeti bilinirmi ki . bunları hep söylemek istemişimdir ve söylicemde oyüzden soruyorum bukdr detaylı nolur bunları söylersem diye

• (: sizce değer birisimi siz onu düşünün.

• Ne söylediğine bakmam, nasıl öptüğüne bakarım.

0|0
    0|0
    • Laçka olmasak hani gerçkten ne hissederdin ki ?

• Blki işte ikilemde kaldım ya knuşmazsam ve geç kalırsam diye korkuyorum ya da üstüne gidersem fazla diye ama yapmakta istiyorum bunu.

• Ben sana tavsiyemi sundum. Bence aklındakileri yaparsan, kaybeden sen olursun :)

• Çok duygusal olmalısın.

0|0
    0|0
    • Gerçektende öyle .. ve birzda benim söyleyemedklerimi söylediği için etkilendm bya.

• heee cuk oturtmuştur ozaman video

• duygu sömürüsüne hiç gelemem ben. ayrılıyorsam ben bunları göze almışım demektir zaten.

0|0
    0|0
    • Duygu sömürüsü yapmıyosa hanii benii istediğin gibi hırpalayamazsın bn ne istersem onu yaparım bnde insanım gibi güçlü bir şekilde knuşuyosa etkilenmezmisin

• etkilenecek olsam zaten bırakmazdım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Özür dilerim seni seviyorum güzelmiş.

0|0
    0|0
    • Aynen .. bir kız bir erkeğe bunları söylese sorudaki gibi etkilenirmiki çok mrk ettim.

• kalbi varsa etkilenir herhalde:)

• sevmiyo olsa bile etkilenir galiba dediin gibi kalbi varsa..

Yükleniyor...