Bu akşam oynanacak Trabzonspor - Fenerbahçe mücadelesi sizce ne olur?

Evet arkadaşlar Trabzonspor - Fenerbahçe maçı skor tahmini yapmak isteyen arkadaşlarda yorum olarak skor tahminini atabilir...

• Trabzonspor kazanır.
    16% (8)29% (18)23% (26)Oy Ver
  • Fenerbahçe kazanır.
    64% (32)62% (39)63% (71)Oy Ver
  • Berabere biter.
    20% (10)9% (6)14% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Geçtiğimiz hafta 3-1 Gençlerbirliği yenilgisiyle moralsiz olan bir Trabzonspor var. Fenerbahçe deplasmanda Trabzonspor'a karşı rahat kazanır. Skorda 3-1 kazanır. Caner ve Gökhan Gönül'de ilk 11'de olur umarım.

0|0
    0|0
    • Caner sezonu kapattı artık da, Gökhanı bilemeyiz :) oynayabilir gökhan. ancak trabzon taraftarını biliyorsunuzdur, kolay bir maç olmayacak, küfür edebilirler, bizimkiler etkilenebilir belli olmaz, zor bir maç olacak bence. s ama dediğiniz gibi olur umarım

• Volkan Şen kupadaki performansının aynısı gibi oynarsa maçın yıldızı olur. Alper Potuk'un iyi ortaları ve Van Persie veya Fernando'nun golleriyle maç daha da guzellesecektir.😊😊

• İnşallah, volkan trabzonsporda iken kötü oynuyor diye ana bacı sövmüşlerdi volkan ağlamıştı, bugün onun intikamını alır umarım...

En İyi Erkek Görüşü

• 4-0 Fenerbahçe kazanır.. Golleri de 4 Alper, Volkani, Nani ve V. Persie atar ;)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

• Taraftar baskısıyla ts en az 1 puan alır

0|1
    0|0
    • Benim görüşümde o yönde... Yani maç fener alır ama sırf taraftar yüzünden zorlanabilir.

• gooool olur :) 4-0

0|0
    0|0
  • Kasımpaşaya puan kaybettiğimiz hafta da fener puan kaybetmişti :)

Karşılarında ezeli düşman Trabzonspor var ve Mersin gibi yatmayacaklarından eminim. Maç 1-1 berabere biter diyorum.

0|0
    0|0
    • Trabzonspor iyi futbol oynamıyor ancak taraftar etkisini etkili görüyorum. Fenerbahçe taraftardan olumsuz etkilenmez ise rahat alır bence.

• Akhisar gibi 8 kişi defans yapıp kontra ataklarda gol ararlarsa maç 1-1 olur bence. Taraftarların etkisi elbet olur ama Trabzonspor bu maça açık futbolu ile çıkarsa yenilir.

• fenerbahçe 4 tane atacak

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazandı...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe fark atar

0|0
    0|0
  • fenerrrr

0|0
    0|0
  • Trabzonspor sadece saha çıkmak için çıkan bir takım haline gelmiş durumda fenerbahçenin pekte zorlanacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ancak maçın trabzonda olması, oyuncular oynamasa bile taraftarın zorlayacağını düşünüyorum

• öyle olursada fener alır zaten inşallah öyle olur :) ama şampiyonluk zorlaştı bizim için, siz çok büyük hata yapmazsanz olursunuz gibi şampiyon

• Üç galibiyet bir beraberlik ile şampiyon olabiliyoruz fakat ben ne defans hattımıza nede kalecimize zerre kadar güvenmiyorum o yüzden Şampiyonluk şansı bana kalırsa eşit durumda boş beleş la liga nın küme düşen takımının defansını beleş diye alıp takıma monta etmeye çalışırsan cezanı keserler dün Manisa da olduğu gibi.

• beşiktaş kazanır

0|0
    0|0
  • 2-0 kazanırız :) Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Fener gömer geçer.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır.

0|0
    0|0
  • Ust olur. Ilk golu trabzon atar tahmini skor 2~2

0|0
    0|0
    • Hmm ben Fenerbahçenin kazanacağını düşünüyorum ama belli olmaz tabi maç Trabzonda..

• ya bir umut işte , bu durumlara düşmemek lazımdı ama fenerin 3 haftada 7 puan bıraktığı takımlarla daha yapmadı beşiktaş bakalım...

• Kalede tolgayla devam ederse zor besiktasin isi.

Yükleniyor...