En iyi arkadaşlık dostluk bu mu sizce ?

sınıfta bütün gün sesim çıkmadı, derslere girip çıktım konuşamıyordum bile suratım asıktı birşeyler olmuştu ve sıkıntılıydım...ve en yakın arkadaşım hep yanımda olmasına rağmen bir kere ya ne oldu sana bile demedi.. nasılsın bile demedi ya ! sonra çıkmamıza yakın samimi olmadığım biri geldi sınıftan neyin var falan dedi ben pek cevp bile veremedim çünkü aklım başka yerdeydi .. yüzümde sivilceler çıkmıştı biraz bak çogalmış stresten mi bunlar yoksa baksana sende dedi arkadaşıma o kız...

kz arkaaşım hemen yorum yaptı sivilceler için evet dedi onayladı onu çıkmış falan dedi sonra gülerek '' iiyi değil bugün o ..'' dedi kıza.

bende çıkarken görüşürüz demedim öpmedim çıktım gittim... yanlış mı yaptım...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş ve dost ayrı şeyler.Herkes arkadaşın olabilir ama dostun az sayıda olmalı.Senin hatırını soran insan dost adayıdır ama diğeri arkadaş kategorisinde değil bence.Ayrıca liseyi bırak üni. arkadaşlarıyla bile görüşmüyoruz.Boşver insanın en iyi arkadaşı kendisidir.Sevgilerle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende dostta yok arkadasta isyerinde kimseyle selamim sabahim yok ise gidip geliyorum parami kazaniyorum birtane ciddi dusundugum kiz arkadasim var o yetiyor bana . Bu devirde ne dostluk var ne arkadaslik hersey cikar iliskisi . takma kafana sende onun bir sorunu oldugunda dinlemezsin olur biter .

0|0
    0|0
  • Bazen insan en yakınındakinin değerinin farkına varamaz. Bence arkadaşında bir problem yok sadece farkedememiş olabilir. Eğer gerçek dostunsa seni umursamadığını zannetmeni de istemez..

0|0
    0|0
    • gülerek o bugün iyi değil diyebiliyor ama.. ?

• Olayın ciddiyetine vakıf olamamıştır bence.. Çünkü aynı durum benim de başıma geldi. Senin yerinde aynı şekildeydim. Fakat sonradan olayın ciddiyetini anlayınca kendisi de hatasını anlayıp derdime ortak oldu..

Saygılarımla..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende böyle yaparım anlatmak isterse anlatır üzerine gitmem baktım kötü o gün boyunca çok soru sormam ona normal olan bu bence çok yakın arkadaşlarınla öyle şeylerin lafı olmaz

0|0
    0|0
    • fazla saçma... asıl en yakın arkadaşlar derdini merak etmeli.. neden üzgün bir sormalı... buysa dostluk.. pes.

• Çok yakınsam derdinin ne olduğunu bilirim zaten canı sıkkın olduğunda üstüne gitmemek sakin olduğu bir zaman konuşmak en mantıklısı

• çaktırmamak en güzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...