KALECİ TOLGA İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Ben kelime bulamıyorum umarım siz bulursunuz her şey serbest

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam ne yapmis , iyi adam delikanlı adam trabzon sporun gururuydu eskiden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Malın teki. Ulan sinirden oldum akşam. ulan 3-1 bitecek maçı 3-3 yaptılar ya yemin ediyorum bittim ya. Gondersinler abi bu kadar mallik fazla. Tolga ve birkaç kişi daha var bu takımı bozuyor.

0|1
    0|0
  • Tolga çok kötü bence sezon sonunda 3 kaleci de yollanmalı sanki hepsi seçmece ya Tolga kötü diye Cenki oynattık ileri açıldı derbide gol yedik onun salaklığı yüzünden. Sonra Boyko geldi dediler çok iyi kaleci Tolgadan bin kat kötü. Kim seçiyor bu kalecileri anlamıyorum ki.

0|0
    0|0
    • Sen nasıl Bjk taraftarısın len Cenk'i Gs ye verdiniz ya :) ahahahah futbol bilgiside yok Gs maçında Cenk mş onaydı Gğnay mı :) komşk Bjkli.

• Ligin kopmaması için elinden geleni yapıyor kerata :)

0|0
    0|0
  • kaleye Adriana limayı koy yinede kalçasını kırmayı göze alıp yinede o topa vururdu öyle salakça bir gol yenir mi mk ya. fenevi zorla şampiyon yapacak salak...

0|1
    0|0
  • Salağın teki.

0|1
    0|0
  • Tolga yerine bizim muslera olsa sizin kalede, siz şu an avrupa ligi yarı finalindeydiniz :DD

0|0
    0|0
  • bence çok kolay oyundan düşen bir kaleci en iyi gününde bile maç kazandıracak bir kaleci değil ben gelecek yıl için hazırlık döneminde performansıyla boyko nun onu yedekte bırakabileceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Mal mal

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şampiyon olamaz olursa da mucize olur, kaleci Tolga için söylenecek birşey yok, sadece Türkiye'nin en beceriksiz kalecisi denebilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...