Şampiyon kim olur? Kim haketti?

BEn fantik bir fenerli olaraktan Beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyorum hakedende beşiktaştIR. Ama olası bir fener şampiyonluğu önümüzdeki en az 5 yıl lige ambargo koyması mümkün olabilir.

• Beşiktaş
    86% (18)74% (29)78% (47)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    14% (3)26% (10)22% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Gönullerin şampiyonu BEŞĪKTAŞŞŞ♥♥♥♥

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonluk son maça kadar gidecek herkes önceden belli olsun istiyor ama öyle bir sezon değil görürsünüz son maçta belli olacak şampiyon

0|1
    0|0
    • Hakeden Bjk mi. Moskova'ya elendi biz eledik onları. Konyaya kupada elendi biz onları eledik. Ligde ilk maç 3 golun 2 sini hakem ile attılar kırmızı veriilmedi 2. maç evimizde ezdik 2-0 yendik sen neyi izledin bu yıl.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Hak eden Beşiktaş olacak

0|0
    0|0
    • Hakeden Bjk mi. Moskova'ya elendi biz eledik onları. Konyaya kupada elendi biz onları eledik. Ligde ilk maç 3 golun 2 sini hakem ile attılar kırmızı veriilmedi 2. maç evimizde ezdik 2-0 yendik sen neyi izledin bu yıl.

• @Wasdşl senin 4 yediğin antalyaya 5 attık , life yenildigin konyaya 4 attık

• ya benim anlamadığım bunu çok duydugum için belirtmek istedim bir hakeden ve bir şampiyon diye bir şey yoktur bu da yeni çıktı. lig uzun maratondur dönemlik, anlık performansın vermiş oldugu olumlu havayla hakeden kavramı oluşturulamaz. ligin sonunda ipi kim gögüslerse o kazanmıştır. doğrusu bu. umarım fenerbahçe olur :D

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğu hakeden alsaydı geçen sene Galatasaray şampiyon olmazdı :) Haketmek iyi futbolla alakalı ise , öncelikle iyi futbol nedir bunu tespit etmek lazım. Beşiktaş hücum yönünden zengin bir futbol oynuyor doğru ama takım defansı da bir o kadar kötü. Fenerbahçe' nin ise takım defansı çok iyi hücum yönü çok zayıf. Yani ikisi de tam anlamıyla iyi futbol oynamıyor aslında. Bu sezon bize şunu gösterecek, az gol yiyen takım mı şampiyon olacak yoksa çok gol atan takım mı..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Besiktas kwsindir

0|0
    0|0
  • niğdebelediyespor

0|0
    0|0
  • Hakedeni göreceğiz ligin sonunda, ligin en iyi en göze hoş gelen futbolunu oynuyorlar ama en önemlisi kalecileri yok, şampiyon olmaları mucize gibi birşey

0|0
    0|0
  • olsunlar kardaş zaten fazla şamp. olamıyorlar. varsın biz 2nci olalım.

0|0
    0|0
  • beşiktaş sezon başından beri baktığımızda hakeden ama bjk olur mu şüpheli savunma ve kale berbat

0|0
    0|0
  • Bu hafta iki takımda kayıpsız geçirirler. Ancak Beşiktaş'ın fikstürde dezavantajı var.33. haftada ki Fenerbahçe-Gençlerbirliği şampiyonu belirler.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...