Bu durumda kalsanız ne yaparsınız bu acıya nasıl dayanırsınız ?

bir zamanlar aynı ortamda bulunduğunuz her gün gördüğünüz birinin karakterine,ahlakına kısacası her şeyine aşık olsanız hayatta hiç kimseyi böyle sevmemiştim dediğiniz birisi olsa ona hep uzaktan baksanız sevdiğinizi söylemeseniz ve kısa bir zaman sonra yollarınızın ayrılcağını ve onu ömrünüzün sonuna kadar onu hiç görmeyeceğinizi bilseniz ne yaparsınız ? bu acıya nasıl katlanırdısız ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• tabi kolay olmazdı ama bir bakıma konuşmamak ve söylememk de iyidir çünkü konuşsaydın daha fazla bağlanır ve benimserdin ayrılık olduğu zamanda daha çok kötü olurdu..ama uzaktan bir nebzede olsa unutmak daha kolay ve bir süre sonra başkasından hoşlandın mı unutmaya başlarsın ama kafanın bir köşesinde hep bir yerde kalır ve yeni arkadaşında onda gördüğün şeylerin olamasını beklersin...yani zamanla unutursun diye düşünüyorum ilk zamanlar zordur ama...

0|0
    0|0
    • ilk zamanlar nasıl alışılır nasıl aşılır bu son 1 ay kaldı ama ben şimdiden depresyona girdim nasıl atlatırım ona son kez baktığımı bile bile yanından nasıl ayrılırım bilmiyorum :( düşünsene yıllar sonra karşılaşsak bile onu tanıyamayacağım,yaşlandığını görmeyeceğim keşke hep uzaktan sevsem ama gitmese hiç

• yani bu bakıma doğru tabi ama bilmiyorum ya

• sen bence biraz kafanı dağıtacak şeyler yap ve bu durumdan umarım kısa zamanda kurtulursun...

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bunu ne olursa olsun söyleeeeerimm ne demiş şebnem ablamız korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersinnnnn...

0|0
    0|0
  • nedense içime atmam hiçbişeyi o yüzdende acı çekmem sanırım

0|0
    0|0
  • lokal anestezi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birdaha görmiyecegimi bilsem söylerdim söylerdim acik acik yaninda konusamiyosam sanal vea telefon/mesaj gibi yerlerde konusurdum kaybedecegin ne varki birdaha görmiceksen zaten sansini dene

0|0
    0|0
  • göz görmeyince gönül katlanır derler ama içinde o acıyı hep hissedersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...