Fenerbahçenin bu aksam yari finale kalmamasini isteyen varmi?

Bir FB olarak merak ediyorum Fenerbahçenin bu aksam yari finale kalmamasini isteyen varmi?

Güncellemeler:
Sunucu Korcan Karar'ın bu akşam oynanacak Lazio-Fenerbahçe maçı ile ilgili yorumlarını sorması üzerine Fatih Terim, "İnşaallah Fenerbahçe galip gelir. İlk 4'e kalır. İnşaallah bu olacak, yolu uzun." cevabını verdi.

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Eskişehirspor UEFA kupasında eleme oynarken,maçları "zorlamayla" trt verirken,gazetelarde bu konu hakkında sadece 2 satır yazı yazılırken,fair play ödül törenini kimse bilmezken,siz kumda futbol oynarken biz 11 Türkle Sevillayla maç yaparken biz Türk'tük. Bugün "sözde" 3 büyüklerin hazırlık maçlarını bile tv verirken,avrupa maçlarını 6-7 oyuncuyla oynayıp,başka bir "büyük" avrupa maçı yapacağı zaman kendi tribünlerinde o "büyük Türk" takımlarının rakibinin bayrağını açan zihniyetler arkanıza bir dönün bakalım.. Çıkın,sahada 11 Türkle oynayın. İşte o zaman hepinizden çok bek destekleyeceğim sizin Türklüğünüzü.

Bu arada benim Türklüğüme,milliyetçiliğime laf atanlar ;

Hadi oradan..

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 12

• inşallah fenerbahçe tur atlar,tüm kalbimle destekliyorum.

1|1
    0|0
  • Ben takım tutmuyorum.O yüzden pek alakadar değilim.

0|0
    0|0
  • İnşallah geçerleler. Pek sanmıyorum 2 vereceğimizi

0|0
    1|0
  • işte galataaray farkı işte imparator farkı cok solenecek bırsey yok inş fenerbahce kazanır

2|0
    0|2
  • Ben istiyorum. İnşallah...

1|0
    0|0
  • tabi istiyoruz.. umarım yari finale kalırız

1|0
    0|0
  • GS lıyım ama umarım kalırlar

1|0
    0|0
  • Her ne kadar Fenerden nefret etsem de Avrupa da desteklerim..

0|1
    0|0
  • ben istemem inşllah hakem hatalarımıza gülenlere güleriz

2|0
    2|2
  • isterim ya neden olmsaın

0|0
    0|1
  • inşallah elenirler bu akşam. 2 gün önce bizle dalga geçiyorlardı Real'e 3 gol atmak kolaymış gibi. Hiç üzülmem elensinler.

0|0
    0|0
  • ben istemem

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaşlı olarak istiyoruz

1|1
    0|0
  • al sana kalmamasını isteyenler ..o* çocugununda başka adı yokki be kardeşim

link

0|1
    0|0
  • vardır tabiki olmasıda normal takılmamak gerek

0|0
    0|0
    • dün juventus td conte röportajında inş lazio yarı finale kalır tek o kaldı birlik olmamız gerekir dedi

bügün fatih terimin açıklamalrıda güzel olmuş bence

• Sevmesem de Avrupa'da mecbur destekliyoruz. Lazio alabilir, buraya yazıyorum...

0|0
    0|0
  • Desteklenmeyecek bi' takım değiliz..

2|0
    0|0
  • detekliyecem tabi inşallah fenerbahçe yarı finale yükselir fenerbahçeye başarılar diliyorum

1|2
    0|0
  • Kesin vardirřrrrr

0|0
    0|0
  • birbirimizi kandırmayalım ne Fenerbahçeliler nede Galatasaraylılar birbirlerinin Avrupa da başarılı olmasını istemez

0|0
    0|1
  • bi yandan fener yensin istiyom bir yandan lazio çünkü lazio ya oynadım kazanırsam 90 lira alcam .lazio yensin lazio.

0|0
    1|1
  • BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK FENERBAHÇEYE BAŞARILAR

0|0
    0|0

• istemeyenin DNA testi yaptırması gerekmektedir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak elbette istiyorum bu akşam fenerli gibi destekleyeceğim

0|0
    0|0
  • kalsın inşallah kalırlar ama gs üzerinden polemiğe girerseler o zaman kafamın tası atar işte

0|0
    0|0
  • desteklemeyen nasıl bır zıhnıyette onu merak ttım :D

0|0
    0|0
  • varmı öyle saygısızlar varsa vatandaşlığını değiştire bilirler.

0|0
    0|0
  • ben gs liyim inaşşala geçerler ya.ama kupayı alamasınlar :D

0|0
    1|1
  • normalde isterim ama özellikle bu sitedeki ezik fenerlilerin, Galatasaray elendi diye mutlu olan eziklerin g*t olması için elenmesini isterim.

0|0
    0|0
  • o değilde ben çok korkuyorum ya inşallah geçeriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...