Hangi suçlular idam cezasını hak eder?

ben tatışmasız TECAVÜZ diyorum! hele çocuk sapıklarının Toplum önünde idamı gerekiyor...

onun dışında idam cezasını hak eden bir suç var mı?

Güncellemeler:
Fransa da 3 erkek çocuğa tecavüz eden bir adam 20 yıl kadar hapis cezası altında psikolojik tedavi görmüş ve sonunda iyileştiğine kanaat getirilerek topluma salınmış.. Çıktığının ilk haftası 6 yaşlarında bir erkek çocuğunu kaçaırıp haftalarca tecavüz etmiş...

bu olayı 3 yıl kadar önce okuduğumda fikrim değişti.. ASLA İYİLEŞMİYORLAR.. İYİLEŞMEYECEKLER... YAKALANDIKLARI ANDA İNFAZLARI MUHAKKAK ŞART!

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sadece hırsızlık yapanlar idama çarptırılmalı çünkü aslında hırsızlıktan başka suç yok ortada... Tecavüz demişsin mesela, tecavüz bir kişinin gençlik hayallerinin, gururunun, onurunun, yaşama sevincinin, zorla gasp edilmesi, elinden alınması değil midir aslında... Yöntem ne olursa olsun. Cinayet kurbanın yaşama hakkının çalınması değil midir? Yalan söylemek gerçekleri bilme halkımızın gaspı değil midir? Dediğim gibi bunların hepsi hırsızlıktir. Yöntemler farklı sadece. Bu yüzden bence değerli dostlarım sadece hırsızlar idam edilsin. Tabi başka birinin yaşama hakkını çalmak istiyorsanız...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yaşadığı devlete kafa tutanlara,Katillere,Tecavüzcülere,Çocuk ve hayvan istismarcılarına,50 kez hırsızlık yapıp başkasının canını yakmak için hala dışarda gezenlere...

1|0
    0|0
  • Din dil ırk insan ayrımı yapanlar olmasa herkes mutlu bir şekilde Yaşar bu ayrımı yapanlar ve geriye huzuru düzeni bozan suçlular tek celsede ipe çekilse Türkiye cennet gibi olur

1|0
    0|0
  • Vatan hain leri.

1|0
    0|0
  • toplu katliam yapan birisi suçsuz yere sırf zevk için birini öldüren işkence ile ölüme sebebiyet veren zaten tecavüz vs sen söylemişsin ve suikast düzenleyenler..

1|0
    0|0
  • tacizcilerin hele o yılbaşında milleti elleyen kadınlara kızlara laf atan hayvanları idam etmek gerek

1|0
    0|0
  • sana aynen katılıyorum, ekleyecek bir şeyim yok

1|0
    0|0
  • İdam doğru bir ceza oldugunu düşünmüyorum o canı biz mi verdik biz alalım ANca bu devlet bu Ülke Hakını arıyan 3 genci idam eder başka bir şeye yaramaz :@

0|0
    1|0
    • Biz o canları vermedik evet fakat onlar aldıkları canları kendilerimi verdi. Allah kimsenin başına vermesin.

• ödül- ceza kısmıyla hiç ilgilenmiyorum... derhal imha edilmeliler... hem kurbanın acılarını bir nebze olsun dindirir hemde kim ne derse desin engel olur..

yani düşünebiiyormusun ben bir suç işlersem ne olur.. beni alır hastanede 10 yıl - 20 yıl yatırır terapi yaparlar amaannn ne korktummm

• böyle ceza değil işde öyle ceza olmalı kiasla dedirtecek şeyler ve öbür boyu olcak dediğin gibi 10 20 yıl olacak iş değil

• aynen..ülkemiz cincellik konusundan o kadar açki ufak cocukların bile hayatlarıyla oynanıyor yazık..

1|0
    0|0
  • travestilere gaylara lezlere treoıstlere tacevuzlere namus kız ayagı oynuyan arkadan caktıran kızlara

0|1
    1|0
  • tecavüz kesinlikle

1|0
    0|0
  • Çocuk istismarcıları

Tecavüzcüler

İnsan kaçakçıları

Teröristler

Emek hırsızları

1|0
    0|0
  • Sebebi de önemli tabi ama adam öldürenlerin çoğunun yaşamaya hakkı yok..

1|0
    0|0
  • ıdama karşıyım dırek ınfaz etmelı toplum

1|0
    0|0
  • hırsızlık terör suçları masum insanların canına kastedenlerde idam ile cezalandırılsın

1|0
    0|0
  • Emek hırsızları.

1|0
    0|0
  • başta imralıda yatan adinin idam edilmesi gerekiyor

2|0
    0|0
    • ...çocuğu bebek katili

• Zaten onu assalardı bu kadar şehit vermeyecektik.Onun yaşaması işlerine geliyor.Saddam soru sual sorulmadan direk asıldı.Neden bunu asmıyorlar.Yakında onu da serbest bırakırlarsa şaşmayın.Bu adam oradan inmeden İmralıda yatan şerefsiz serbest kalır.Bizimkilerde (millet) anca kendi kendine konuşur.Laf var icraat yok..

• ALLAH KİMSEYE GÖSTERMESİN TÜRKİYEMİZ TERTEMİZ MİS GİBİ BİR ÜLKE OLSUN İNŞALLAH

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle idam gelmeli.gözleri önünde somut bir caydırıcı ceza olmadan ne tecavüz ne de hırsızlık durur.daha yeni bir küçük kıza toplu tecavüz edildi bu ülkede.kesinlikle asılmalılar.

1|0
    0|0
  • Bence tecavüzcüler,(yani genel olarak hepsi) özgürlük adı altında insanlara işkence çektirenler.Yani, teröristler ,domuz bağcılar ve insanları din adı altında öldürenler...

Gerisi beni alakadar etmez.

Zaten tecavüzcüleri idam edilmese bile içerde şişliyorlar. O da bence en iyi çözüm yolu. Yani onların çoğu oradan sağlam çıkmıyor.

1|0
    0|0
  • idam cezasına karşıyım yok ederek çözüm bulunmaz çözüm rehebilitasyondur diğer türlü hasta insanları ölümle ancak bir nebze korkutursun tedavi yöntemleri bu yüzden var insanların sadece çözümü yok etmede aramasını doğru bulmuyorum beyni ve ruhu hasta birini hapse atarsın tedavi etmezsin o yine hastadır kafesinden çıkmış bir hasata tedavi şarttır öldürmek değil

0|0
    1|0
    • peki fransa daki güncelleme yaptığım olayla ilgili görüşlerin? olur böyle hatalar mı diyeceksin? ama lütfen bunu demeden önce 6 yaşında bir oğlan çocuğunun haftalarca yaşadıklarını , ailesini, bundan sonra hayatını nasıl hasta bir şekilde geçireceğini düşün! O HAYVAN İÇİN GERÇEKTEN DEĞER Mİ?

• yooo, ben anlamıyorumda demedim, hak veriyorumda demedim... dediğim gerideyken ben orada olduğum için anlayıp, hak vermemem zaten mümkün değil!

• hak verme dememde ki olay tartışmadığımı anlatmaya çalışmakt mümkün olamması için eylem gerekir eylem olmadan sözler havada kalır

• 1.tecavuz

2.kadinlari olduren pislikler

3.aman benm kan davam var diyip hic bilmedigi yanlislikla basklarini olduren adiler..

1|0
    0|0
  • TECAVÜZ TECAVÜZ TECAVÜZ...!

hele de çocuk tecavuzu söz konusu ise lime lime edilmeliler

1|0
    0|0
  • onun dışında din dil ırk ayrımı yapanlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor...