Çoğu zaman da böyle olmadı mı?

Yeni bir kişiyle tanışırsınız, bir kafeterya'da görürsünüz bakışırsınız etkilenirsiniz ilgi duyarsınız veyahut facebook'ta tanışırsınız yazışırsınız saatlerce belki de sabahlara kadar.Kimseler de sizlere kötü yüzünü göstermez.Hep iyi tarafından davranır size kanarsınız inanırsınız.İşte bu benim aradığım dersiniz.Önceden'de dediğiniz şekilde.Bu kişiye zamanla alışır bağlanırsınız.Yemek yerken yatarken uykuya dalarken uyanınca dahi aklınız da o olur.Onsuz bir hiç gibi hissedersiniz kendinizi.Sizde ki o sıralar sadece hoşlantıdır.Zamanla daha çok tanırsınız,ne siz ne de o size kötü yanını farkettirmez.İleri de olabilecekleri hesaba katmazsınız.Gün gelir onu sevdiğinizi söylersiniz.Onun da amacı her ne olursa olsun size ben de seni seviyorum der.Mutlu olduğunuzu sanarsınız.Halbu ki en ufak hatanız da onlar değilmiydi sizleri dışlayan ? Hatanızı yüzünüze vuran.Sevmek kusurlarıyla yarışmak mıdır, yoksa kusurlarını kabullenip ona öyle sahiplenmek midir.Bunun farkında olmazsınız.Yine de sizi sevdiğini sanarsınız.Belki de sevmeyen taraf sizsiniz.Ondan faydalanmaktır amaç.Bir iki öpeyim koklayayım dır.O ve ya siz her zaman bir yalanla karşılaşmadık mı ? Sevmek ellerine tutup gözlerine bakıp seni seviyorum demek değil midir ? Soluğu yatakta alırlar... Sonra da ahlanıp vahlanırlar bu çocuk ve ya bu kız benden neden soğudu diye.Yanlış değilim doğruyum.Sevmek yürek ister.Sevmek emek ister.Herşey cinsellik değildir.Delikanlı adam seven adam kendini bilecek.Bizim de hatalarımız oldu, ama sevmediğimiz kişilerle.Seviyorum deyipte hatalar yapmadık.Seven insan kaybetmemek uğruna her fedakarlığı yapmak zorundadır.Herkes herşeyin doğrusunu yanlışını biliyor..Kendinizi kandırmayın.Sevipte evlenenler var bir de.Onlar imrendiklerimdir.Kıskandıklarımdır.Onlar gerçekten sevenlerdir.Allah herkese öyle aşık olmayı öyle sevmeyi Nasip eylesin...Fikirlerim bu yönde.Burada ki herkesin başından yazdıklarımın çoğu da geçmiştir.Aynen yazdığım gibi değil mi ? Oturup bir düşünmek lazım hata nerde diye...Okuduğunuz için teşekkürler.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• oturursun konuşursun adam sanarsın onu önce ama aslında ben ona fazlayım dersin ve o masadan kalkarsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :))) Gerçektenn ÖyLe kardesim

0|0
    0|0
  • mc çilekesh:( ne yazmışsın ya

0|0
    0|0
  • Genelde böyle ya çok doğru yazmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçekten öyle ama şahsen ben kendi kötü yanlarımıda anlatırım eğer konusu geçerse

0|0
    0|0
Yükleniyor...