Sizce Kim Şampiyon olur?

Şahsi fikrim
* Beşiktaşın kalan maçları daha zor ve bugün puan kaybettiler.
*Fenerbahçe moral bulup kalan maçlarında puan toplayacaktır

Kalan Maçlar

FB
Trabzonspor (D)
Gaziantepspor
Medipol Başakşehir (D)
Gençlerbirliği
Medicana Sivasspor (D)

BJK
Kayserispor
Galatasaray (D)
Osmanlıspor
Torku Konyaspor (D

• Fenerbahçe
    31% (4)33% (7)32% (11)Oy Ver
  • Beşiktaş
    69% (9)67% (14)68% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Fukara avuntunuza bayılıyorum 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Son 3 takıma beşiktaş emınım kı puan kaybedecek fenerbahçemızın zorlanacagını sanmıyorum 15 puan toplayacagını tahmın edıyorum bunu fenerbahcelı olarak soylemıyorum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktâşkkk💜💜

0|1
    0|0
  • Beşiktaş 😍

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞ

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerde bütün maçları alacak kapasite yok. Varsayalım aldı , Beşiktaş 3 galibiyet 1 beraberlik alsa bile şampiyon

0|1
    0|0
  • fenerin ts ve başakşehir zor gerçekten
    beşiktaşın ise son 3 maçı
    hafta hafta bakmak lazım beşiktaş bugun yara almıştır bence ama yarın fener kazanırsa tabi -.- inşallah fener olur şampiyon :D

0|1
    0|0
  • rüya görmeye devam edin bir berabere kaldi diye hemen sevindiniz fener son 3 maçinda kaç puan aldi?

0|1
    0|0
    • Beşiktaşın kalan maçlarını okumuşsundur umarım. Konya, gs, osmanlı çok zor.

• vallah kardesim bu futboldur oynamadan kazanamazsin su ölü galatasarayi rahat yenecektiniz ne oldu evet yarin fener favori ama herkes ölümüne oynuyor berabere biterse sasirmam

• Noldu kardes kim kaç puan topluyordu?

• Hâlâ avantaj Beşiktaş da, Fenerbahçe tüm maçlarını kazansa dahi şampiyon olamazken bu tartışma çok saçma.

0|1
    0|0
    • Puan kaybetmeleri için gerekçe çok

• Beşiktaş şampiyon olur.

0|1
    0|0
  • 5 haftadır yenilmeyen Kayseri var. Osmanlı ilk defa hayatında Avrupa gidicek. Gs Avrupaya gitmek için yenmesi lazım. Konya ilk defa bu akdar puan topladı rekora devam etmek ister.

0|0
    0|0
  • gs maçı zor diyosunuz utanmadan la 4 atmayanı dövüyolar herkes yeniyo gsyi diyen sizsiniz şimdi adamların yarra yalıyosunuz elin sigiyle gerdege girmeyin ananızı aglatcaz sizin

0|1
    0|0
  • Bjk..

0|1
    0|0
Yükleniyor...